Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Hosting w Norwegii czy w Polsce? - Norwegia

14 Posty
Ewa L
(efa)
Wiking
Witajcie. Niestety ja sama nie jestem w stanie zdecydować, na pewno największy problem dla mnie na dziś to bariera językowa (ale w tym pomógł by mi znajomy). chce mieć stronę www - wizytówkę, a za kilka miesięcy sklep internetowy. Kolega mnie przekonuje, że lepiej zdecydować się na Polski serwis, na ten konkretnie http://www.nazwa.pl/pomoc-co-to-okres-testowy/. Nie jestem przekonana, bo skoro w Norwegii mieszkam, pracuję to nie wiem czy wiązanie się z PL (nawet tylko w taki sposób) jest dobrym pomysłem. Co prawda ceny są faktycznie niższe w Polsce i to jedyne co mnie na dzień dzisiejszy zachęca. Miał ktoś podobny dylemat w ogóle? Co byście doradzali?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty

(hoggermayer)
Wiking
Hej, stworzenie strony internetowej w w Polsce jest duużo tańsze, ale też bardziej efektywne chociażby ze względu na wspomnianą barierę językową. Hosting to kwestia rocznego bądź miesięcznego opłacania faktury i to wszystko co łączy Cię z Polską w tej kwestii. Strona będzie bezpieczna na serwerach w PL Resztę można załatwić onlinę.

Chętnie doradzimy od czego zacząć budowanie swojej strony w Norwegii i zaproponujemy rozwiązania. Współpracujemy z portalem Moja Norwegia i mamy duże doświadczenie w tworzeniu stron www. W razie potrzeby przetłumaczymy też stronę na norweski. Zapraszamy do kontaktu z nami pod adresem www.mojanorwegia.pl/strony-internetowe

Pozdrawiamy!

Tworzenie stron internetowych - iLogic Strony i sklepy internetowe w Norwegii. Najwyższa jakość za rozsądną cenę. Reklama w Norwegii. www.mojanorwegia.pl
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
339 Postów
Krzysztof Adamek
(crazy chris)
Stały Bywalec
hoggermayer napisał:
Hej, stworzenie strony internetowej w w Polsce jest duużo tańsze, ale też bardziej efektywne chociażby ze względu na wspomnianą barierę językową. Hosting to kwestia rocznego bądź miesięcznego opłacania faktury i to wszystko co łączy Cię z Polską w tej kwestii. Strona będzie bezpieczna na serwerach w PL Resztę można załatwić onlinę.

Chętnie doradzimy od czego zacząć budowanie swojej strony w Norwegii i zaproponujemy rozwiązania. Współpracujemy z portalem Moja Norwegia i mamy duże doświadczenie w tworzeniu stron www. W razie potrzeby przetłumaczymy też stronę na norweski. Zapraszamy do kontaktu z nami pod adresem hoggermayer.com/

Pozdrawiamy!

mozecie opublikować wstepne koszty załozenia i utrzymania takiej strony ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
hoggermayer napisał:
Hej, stworzenie strony internetowej w w Polsce jest duużo tańsze, ale też bardziej efektywne chociażby ze względu na wspomnianą barierę językową. Hosting to kwestia rocznego bądź miesięcznego opłacania faktury i to wszystko co łączy Cię z Polską w tej kwestii. Strona będzie bezpieczna na serwerach w PL Resztę można załatwić onlinę.

Chętnie doradzimy od czego zacząć budowanie swojej strony w Norwegii i zaproponujemy rozwiązania. Współpracujemy z portalem Moja Norwegia i mamy duże doświadczenie w tworzeniu stron www. W razie potrzeby przetłumaczymy też stronę na norweski. Zapraszamy do kontaktu z nami pod adresem hoggermayer.com/

Pozdrawiamy!



tak świetną reklamą waszej firmy jest dziadowska strona MN na urządzeniach mobilnych i przełączanie do wersji mobilnej na "siłę" na tel. i PC również!!!
Błędy w wyświetlaniu forum np. gdzie użytkownicy widnieją jako założyciele czy blokowanie zdjęć do akceptacji, a jak ktoś wejdzie w odp. to już wszystko widać..


Załadowanie strony też często trwa wieki lub cały portal leży...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty

(hoggermayer)
Wiking
Krzysztof Adamek:

Na chwilę obecną ceny w zależności od strony są w granicach 3000-4000 PLN, chyba ze to jest one-page website, to wtedy mniej. Plus do tego:

- domena 140 kr/rok (Z rozszerzeniem .no, ponieważ rozszerzenie .as to jest drozsze rozwiazanie-ok 900 kr/rok)
- hosting dajemy rok za darmo, potem bedzie to koszt kilku stów rocznie.

Jeśli klient chce samodzielnie zmieniac tresci strony, dodawac zdjecia do galerii - ceny ida 30% do gory.

Innych kosztow nie ma.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty

(hoggermayer)
Wiking
Jon Doe:

Nie my robimy stronę MN, ale dzięki za uwagi, przekażemy komu trzeba Nasze projekty znajdziesz na stronie hoggermayer.com/ w zakładce realizacje.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
support 24h
(support)
Wiking
Google uwzględni geolokację Pani serwera/hostingu przy wyświetlaniu wyników wyszukiwania danej frazy w internecie. To znaczy, że jeśli świadczy Pani usługi w Bergen - najbardziej korzystne będzie prowadzić stronę zaparkowaną na serwerze w Bergen. Oczywiście pozycja strony w wynikach wyszukiwania uzależniona jest od wielu innych czynników - geolokacja jest jedną z istotnych kwestii, tak jak własne dedykowane ip, poprawność kodu, zaplecze itd. Zdecydowanie odradzam "mistrzów" proponujących polski hosting "za kilka stów"... W Norwegii można wynająć hosting taniej niż w Polsce o tych samych lub lepszych parametrach. Jeśli jakaś osoba proponuje Pani postawienie norweskiej strony na polskim serwerze, proszę potraktować to jako znak ostrzegawczy i dowód na spory deficyt wiedzy w tej materii. Odpowiedź na Pani pytanie jest banalna : jeśli zależy Pani na lepszej pozycji swojej strony w internecie, najlepszym wyborem będzie hosting norweski z serwerami w Norwegii. Natomiast polski hosting byłby do zaakceptowania jedynie w przypadku firm, dla których pozycja ich strony w google.no nie ma większego znaczenia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Kasia Malik
(malka)
Wiking
Lokalizacja serwera nie ma żadnego znaczenia. Trzymam strony na polskim firehost, za śmieszne grosze.
Powiedzmy, że domena ma znaczenie - jej rozszerzenie, ale też nie jakieś diametralne.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Tomasz Waszkiewicz
(TomaszWaszkiewicz)
Wiking
Strona MN przynajmniej jest zoptymalizowana do urzadzen mobilnych typu smartfony. Wasza wogole nie jest zoptymalizowana. Kod zrodlowy Waszej strony zostal kupiony nawet nikt nie zadbal zeby to wyczyscic. Wystarczy pray klik i zrodlo strony. moglibyscie to zoptymalizowac lepiej. Profesjonalizm pelna geba. Nie uzywacie bootstrup'a bo nie wiecie co to jest? Czy dlatego ze jestescie tak profesjonalni ze nie musicie?

Na swojej stronie www.coobers.com ktora jest wasza glowna strona piszecie o swoich programistach tak: "Nasi programiści to doprawdy zuchy. Żaden system im niestraszny. O oprogramowaniu któremu nie zdołaliby podołać nikt jeszcze nie słyszał. Wieloletnie doświadczenie przelicza się w ich przypadku na fachową wiedzę i wysokiej klasy umiejętności."

Niech zuchy przeczytaja sobie co to jest bootsrap jakby nie wiedzieli to jest tutaj link
en.wikipedia.org/wiki/Bootstrap_%28front-end_framework%29

I Panowie, profesjonalna firma, ktora ma zuchow za programistow potrafi zrobic sobie przekierowanie z domeny pl na com prawda??? Ehhhh amatorstwo tej firmy mnie przeraza a co do realizacji to chyba sa troche stare i tylko tyle zrobiliscie? MN i ich kolko wzajemnej adoracji!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
TomaszWaszkiewicz napisał:
Strona MN przynajmniej jest zoptymalizowana do urzadzen mobilnych typu smartfony. Wasza wogole nie jest zoptymalizowana. Kod zrodlowy Waszej strony zostal kupiony nawet nikt nie zadbal zeby to wyczyscic. Wystarczy pray klik i zrodlo strony. moglibyscie to zoptymalizowac lepiej. Profesjonalizm pelna geba. Nie uzywacie bootstrup'a bo nie wiecie co to jest? Czy dlatego ze jestescie tak profesjonalni ze nie musicie?

Na swojej stronie www.coobers.com ktora jest wasza glowna strona piszecie o swoich programistach tak: "Nasi programiści to doprawdy zuchy. Żaden system im niestraszny. O oprogramowaniu któremu nie zdołaliby podołać nikt jeszcze nie słyszał. Wieloletnie doświadczenie przelicza się w ich przypadku na fachową wiedzę i wysokiej klasy umiejętności."

Niech zuchy przeczytaja sobie co to jest bootsrap jakby nie wiedzieli to jest tutaj link
en.wikipedia.org/wiki/Bootstrap_%28front-end_framework%29

I Panowie, profesjonalna firma, ktora ma zuchow za programistow potrafi zrobic sobie przekierowanie z domeny pl na com prawda??? Ehhhh amatorstwo tej firmy mnie przeraza a co do realizacji to chyba sa troche stare i tylko tyle zrobiliscie? MN i ich kolko wzajemnej adoracji!!!


taa zoptymalizowana, jak piszę posta na tel i chce skasować wiecej niż jedno słowo cuda się dzieją, dopisuje jakieś linijki tekstu... i tylko dzieję się to tylko na MN.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok