Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Auto w kredycie z Finn - Norwegia

Czytali temat:
Grzegorz Krupa (2233 niezalogowanych)
211 Postów
Michał mi$
(qmulus)
Stały Bywalec
mam pyatnie. jak sie znajdzie auto na finie i chce sie kupic go na kredyt to co dalej trzeba zrobic jesli juz ma sie przyznany kredyt na ten samochod?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
qmulus napisał:
mam pyatnie.
jak sie znajdzie auto na finie i chce sie kupic go na kredyt ...
to co dalej trzeba zrobic ...
jesli juz ma sie przyznany kredyt na ten samochod?

Trzeba po prostu , tymi pieniędzmi kredytowymi ... ZAPŁACIĆ ZA TO AUTO z Finn i cieszyć się wątpliwym Nabytkiem .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
A gadałeś już ze sprzedawcą?

Jedziesz z dokumentacją kredytową do sprzedawcy, wpisujesz wszystkie potrzebne dane(powinieneś mieć wszystko wyszczególnione we wniosku) , spisujecie umowę kupna-sprzedaży. Odsyłasz dokumenty do firmy kredytowej, jak jest wsio ok to robią przelew i jak sprzedawca dostanie pieniądze na konto to zabierasz samochód...

Dostałeś kredyt na ten konkretnie samochód czy do kwoty???
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
211 Postów
Michał mi$
(qmulus)
Stały Bywalec
dostalem na konkretny samochod. w santander. problem w tym ze nie mam zadnych papierow bo mi tylko w profilu internetowym przyznali kredyt bo wypelnialem wszystko z fina. i nie wiem co dalej.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
qmulus napisał:
dostalem na konkretny samochod. w santander. problem w tym ze nie mam zadnych papierow bo mi tylko w profilu internetowym przyznali kredyt bo wypelnialem wszystko z fina. i nie wiem co dalej.

więc powinni się skontaktować z tobą, potwierdzić i wysłać umowę...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
211 Postów
Michał mi$
(qmulus)
Stały Bywalec
aha. ok. dlugo na taka umowe trzeba czekac?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
Ja miałem następnego dnia rano odp. Po południu spisaną umowę kupna, następnego dnia wysłałem papiery do banku i po dwóch dniach sprzedawca miał kasę na koncie. 4 dni całość...

W Polsce jeszcze długo potrwa żeby wszystkie formalności(kredyt i zarejestrowanie auta i ubez) załatwić na tel, w sumie 4 rozmowy, 3 wejścia na net i jedna wizyta na poczcie....

Mało kto w PL rozumie idiotyzm wymiany blach. Czy też wymiany dowodów rej. bo pieczątek brakło na przegląd gdzie jeszcze wyrabiają tymczasowy mając stary dowód i papier ze stacji diagnostycznej, po co to ja tego się jeszcze nie dowiedziałem jeszcze?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
211 Postów
Michał mi$
(qmulus)
Stały Bywalec
tutaj kupno auta jest o wiele latwiejsze a moze wiesz czy jak oddam blachy ze starego auta to zwroca mi czesc podatku drogowego?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
qmulus napisał:
tutaj kupno auta jest o wiele latwiejsze a moze wiesz czy jak oddam blachy ze starego auta to zwroca mi czesc podatku drogowego?

Nie mam pojęcia, jak oddasz/zezlomujesz do 20 marca to nie płacisz wcale podatku...dzwon do SV lub może coś na ich stronoe jest na ten temat..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok