Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Przejściówka LPG - Norwegia

19 Postów
Angela M
(Lykkelig)
Wiking
Witam,pytanie kieruję do osób tankujących gaz w NO.
W aucie mam holenderską instalację LPG, wiem że do Niemiec potrzebuję przejściówki natomiast nie wiem jak sprawa wygląda w Norwegii, czy trzeba dokupic jeszcze inną, z tym że nie mogę znaleźc takiej z holenderskiej na Norwegię, więc czy tam jest taki sam pistolet jak w Holandii?
Dziękuję za pomoc.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Wiking
Hej
Najczesciej jest Bayonet, czyli taki jak masz (holenderski) ale coraz czesciej sie zdarza ze jest system wloski italian dish (taki jak w Polsce) lub obydwa
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty

(kuba 86)
Wiking
hey..no tutaj wlasnie masz holenderskie wejscie ja mam wloska wiec musialem kupic przejsciowke holenderska
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
18 Postów

(jeżak)
Wiking
przejściówka niewielki wydatek zawsze warto mieć dwie lub każdą ilość jaka jest potrzebna w tranzycie lub danym kraju,choć na cpn-ie powinni mieć różne,tak jest u niemców
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
64 Posty
Andrew Wat
(andvat)
Początkujący
przejściówkę wypożyczysz na każdej stacji która oferuje LPG
zostawiasz depozyt - tankujesz - oddajesz

LUDZIE NIE TWÓRZCIE PROBLEMÓW GDZIE ICH NIE MA

SIMPLE IS THAT
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Dawid Kolinski
(zylak)
Wiking
Nie raz sa samoobsługowe, wiec sie tak nie podniecaj
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
andvat napisał:
przejściówkę wypożyczysz na każdej stacji która oferuje LPG
zostawiasz depozyt - tankujesz - oddajesz

LUDZIE NIE TWÓRZCIE PROBLEMÓW GDZIE ICH NIE MA

SIMPLE IS THAT


odgrzany kotlet ale co tam.
Zastanawianie się czy są przejściówki na na stacjach LPG w Norwegii to naprawdę cebulactwo do potęgi entej. są raptem trzy systemy złącz, więc delikwentowi potrzeba góra dwie czy jedną uniwersalną, koszt to zawrotne 80 PLN. Podróż do NO samochodem kilka tyś PLN....

To tak jak jechać do krajów tropikalnych i zastanawiać się czy tam na pewno można się jakąś choroba tropikalną zarazić, bo jak nie to po co się szczepić...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
103 Posty
GRZEGORZ SOBÓR
(omegags)
Początkujący
lepiej mieć przejściówkę swoją bo jak wcześniej ci napisali są stacje automatyczne i nie ma nikogo kto ci pomoże a systemy są różne włosko-holenderskie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok