Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

warto kupić laptopa w NO? - Norwegia

1 Post

(hadejot)
Wiking
witam pomóżcie...padł mi komputer...
warto kupować laptopa w Norwegii czy jednak przywieść z Polski? Chodzi mi o to ze nie zamierzam sie póki co uczyć norweskiego i Windows norweski w laptopie raczej mi nie ułatwi życia,a nie sadze że da sie tu kupić z polskim. kwestii ceny nie poruszam choć nie jest mi ona obojętna...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
1416 Postów

(Zuzu)
Maniak
Czyli chcesz mieć lapka z windą polską to możesz kupić tu i wgrać polski język np tak

www.windows7.pl/forum/index.php/topic,1407.0.html

bądź kupić sprzęt bez systemu i wgrać sam OS (można kupić sam system w PL lub zassać z netu jakąś wersje "korporacyjną" )

Jeśli chodzi o sam sprzęt, to zobacz co ci jest potrzebne (specyfikacja) upatrz sobie model i porównaj ceny tu i w kraju.

tu szukać możesz tak:

priser.teknofil.no/

a w pl to nokaut. ceneo, skąpiec, allegro...........
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1483 Posty
am glad
(amglad)
Maniak
wg mnie warto...ja mam tutaj kupiony i jestem zadowolona, a program norweski w wersji windows to nie problem, przeciez otwierasz w przegladarce i tak strony takie jakie chcesz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
68 Postów

(Unnskyld)
Początkujący
Nie widzialem w Norge lapow bez OS-a. Moze ktos widzial?
Jesli masz Winda 7 ultimate to mozliwosc zmiany jezyka jest w promocji gratis

Jesli mieszkasz tutaj to kupujesz tutaj bo przynajmniej klawiature bedziesz mial norweska lub skandynawska a nie polska.

Sprawa druga to gwarancja.
Lapy sypia sie na potege niestety, zwlaszcza po wprowadzeniu ekologicznych lutow.
Chodz w okresie gwarancyjnym bedzie zapewne dzialal jak nalezy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
renata stasiak
(renata 444)
Wiking
Ja kupiłam tutaj w Norwegii i jestem bardzo zadowolona ,równiez z ceny bo trafiłam na fajna promocje w Siba.Ten sam model w Polsce kosztuje sporo wiecej.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Madzia .......
(madzia81)
Wiking
Ja kupiłam tutaj laptopa i mam w nim język polski
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
237 Postów
iwona .
(ivka111)
Stały Bywalec
jakos sprzetu tez jest tu lepsza z tego co mi wiadomo,( napewno tak jest jesli chodzi o sprzet AGD) generalnie na Skandynawia produkuje sie lepszy jakosciowo sprzet niz na przyklad na rynek europejski ( z czego to wynika nie wiem)

plusem zakupu laptopa tutaj bedzie tez mozliwosc gwarancji w razie problemow..
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
38 Postów

(pindol)
Nowicjusz
ivka111 napisał:
jakos sprzetu tez jest tu lepsza z tego co mi wiadomo,( napewno tak jest jesli chodzi o sprzet AGD) generalnie na Skandynawia produkuje sie lepszy jakosciowo sprzet niz na przyklad na rynek europejski ( z czego to wynika nie wiem)

plusem zakupu laptopa tutaj bedzie tez mozliwosc gwarancji w razie problemow..


Ty tak powaznie? A co to Skandynawia to jakis niesamowicie wielki rynek zbytu? Moze chociaz ceny maja kilkukrotnie wieksze ze producenci tak ich "nagradzaja" ? Wiesz ze za takie praktyki koncern pojdzie z torbami ? Po co takie bzdury opowiadasz? Jakbys pracowala w Hiszpanii to mowilabys ze na polwysep iberyjski produkuja lepszy jakosciowo sprzet ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
2539 Postów
brzy dal
(brzydal)
Maniak
...oj

tak,tak

na rynek skandynawski

sprzet agd jest np: skrecany zlotymi srubami

jak widac pranie mozgu trwa...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
a kapustę, papierosy, piwo, czy wódkę też lepiej kupić w NO?
no tak
wódkę to na pewno bo tak nie śmierdzi i nie czochra jak polskie śmierdziuchy
piwo naprawdę bo jest na chmielu, a nie na żółci bydlęcej
papierosy bez pytania bo marlboro robione na Norge jest dużo lepsze niż krakowskie, co każdy palacz chcąc nie chcąc poczuł
kapusta norweska też dużo zdrowiej wygląda
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok