Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

lepszy zlodziej patriota , niz zlodziej i sprzedawca Polskiej Ziemi - Norwegia

67 Postów

(Olaf777)
Początkujący
jutro bede pod ambasada z tym transparentem Lepszy zlodziej- patriota AD .niz sprzedawczyk Naszej Polskiej Ziemi BK.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 218  
Odpowiedz   Cytuj
67 Postów

(Olaf777)
Początkujący
lepszy zlodziej patriota , niz,zlodziej i sprzedawca Naszej Polskiej Ziemi
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Patriota ukraiński, bo dziadek był sotnikiem w UPA
W Bieszczadach
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Dziadek Kaczyńskiego tez gdzieś tam z tych stron
Pewnie ziomki byli pod Tryzubem
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
67 Postów

(Olaf777)
Początkujący
ich nastepne pokolenia sa- "co widac " madrzejsze -------lamusie ------------z bandera w siedzeniu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
100 Postów
ja ja
(szefno)
Początkujący
Plan ambitny i popieram ale wybory w No nie odbywają się w ambasadzie. Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP, Uranienborg terrasse 11, 0351 Oslo to adres gdzie znajduję się lokal wyborczy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
740 Postów

(Remigrant)
Wyjadacz
Olaf777 napisał:
jutro bede pod ambasada z tym transparentem Lepszy zlodziej- patriota AD .niz sprzedawczyk Naszej Polskiej Ziemi BK.Milicyjna i ormowska menda, zawsze pozostanie prowokatorem do dni ostatnich, swego zasranego konfidenckiego żywota.
To przez takie szuje jak ty, wielu niewinnych i słabych ludzi, daje się prowokować i dostawać po plecach pałami. ty zaś jedynie zliczasz swoje zawszone srebrniki.
Bądź i stój sobie, wszak Norwegia to wolny kraj, pamiętaj jednak kanalio iż może wreszcie, ktoś zwyczajnie, napluje w twoją twarz.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
67 Postów

(Olaf777)
Początkujący
dobrze powiedziales. bedziesz mial okazje czerwona prostytutko.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
100 Postów
ja ja
(szefno)
Początkujący
Remigrant, niektórym zależy żeby wrócić kiedyś do Polski. A żeby wrócić to trzeba mieć do czego. To taki trochę szczyt chamstwa, głosować na komora i wyjechać z kraju. Podaj mi proszę chociaż jedno dobre osiągnięcie obecnego prezydenta?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 33  
Odpowiedz   Cytuj
102 Posty
John Boro
(JohnB)
Początkujący
szefno napisał:
Remigrant, niektórym zależy żeby wrócić kiedyś do Polski. A żeby wrócić to trzeba mieć do czego. To taki trochę szczyt chamstwa, głosować na komora i wyjechać z kraju. Podaj mi proszę chociaż jedno dobre osiągnięcie obecnego prezydenta?

CYTAT Z MN SPRZED TYGODNIA: ....J W ODBYT TEMU KTO ODDA GŁOS KOMOROSKIEMU!!! DODAM OD SIEBIE I SZCZEGÓLNIE TYM KTÓRZY WYJECHALI Z POLSKI A CHCĄ TEGO OSOBNIKA POPRZEĆ!!!! JESTEŚCIE TU DZIĘKI TAKIM ''SZOGUNOM, HERR DONKOM'' ITD!!!
ZAPOMNIELIŚCIE O TYM???
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok