Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Życie w Stavanger - Norwegia

33 Posty
ala mala
(alamala)
Nowicjusz
Hej do wszystkich mieszkańców Stavanger, czy to prawda że miasto jest postrzegane jako jedne z "bogatszych" w No, a w związku z powyższym więcej rodzi się możliwości dla nowo przybyłych?
Rozpoczął się nowy rok więc mamy przed sobą nowe wyzwania i możliwości - jak widzicie to w mieście w którym mieszkacie?

Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
197 Postów
Bogumila Jasinska
(bogdanor1)
Stały Bywalec
Podobno !!! Podobno najbogatsze i najdrozsze !!! Mieszkam w Stavanger i nie wiem czy sa wieksze mozliwosci dla chcacych przyjechac i podjac prace !!! We wszystkich miastach NO ,prace mozna znalezc -ALE . Jak wszedzie wiesc glosi ,jednakowe sa wszedzie zasady rekrutacji . Mysle ,ze jak kazde miasto -jest ladne !!! Mnie sie podoba -to moje osobiste spostrzezenia . Jeszce napewno ktos sie wypowie - sledz uwaznie !!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
22 Posty
Nikolaj R
(Cichociemny)
Wiking
Musi byc jednym z bogatszych skoro ceny metra nieruchomosci jak w Oslo
Wojewodzctwo Rogaland ma takze najnizsze bezrobocie w Norwegi, ponizej 2%.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(marcoo)
Wiking
powiesz coś więcej o tych zasadach rekrutacji??
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 8  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
tutaj szukaj zasad rekrutacji. szukajcie a znajdziecie powiedziane bowiem jest
www.adecco.pl/Pages/default.aspx
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1319 Postów
zdzicho dobry
(powiatowy myśliciel)
Maniak
jednakowe są możliwości wszędzie nie tylko w Stavanger , może i jest tak że jest to najbogatsze miasto (zależy dla kogo), ale dla nie których bogactwo tutaj to różnie wygląda , na tą chwilę to tworzy się kolejna klasa społeczna w Norwegii --- Polacy --- tutaj na prawdę nie wiadomo nigdy kto i za ile tutaj pracuje ???? i nie wstydzę się tego napisać ... więc nie można powiedzieć że w Stavanger jest super itd. -- wszędzie jest dobrze tam gdzie nas nie ma
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(marcoo)
Wiking
Mam tylko nadzieję, że Polacy nie próbują budować w Stavanger II Polski (tak jak to się dzieje w innych miastach Europy)
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Grzegorz .
(greg85)
Wiking
Witam.

Stavanger jest najdrozszym miastem w Norwegii jezeli wziac pod uwage koszty wynajmu mieszkania/kupno nieruchomosci i ceny za m2. Jednakze, poziom srednich zarobkow jest wyzszy niz np w Bergen czy w Oslo ale tylko w sektorze zwiazanym z ropa, consulting oraz w sektorze serwisowym.

Jezeli chodzi o rekrutacje to poliyka zalezy od firmy. Moge odpowiedziec na pytania zwiazane z Statoil, gdyz pracuje w tej firmie, ale to raczej w komunikacji prywatnej.

Pozdrawiam serdecznie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
lukas2894
(lukas2894)
Wiking
o
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok