Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Nauka gry na gitarze - Norwegia

9 Postów
Daniel Duzynski
(DanielD)
Wiking
Witam.
Niedawno zakupiłem sobie gitarę klasyczna ale nie bardzo umiem na niej grać. Krsy internetowe jakoś mi nie pomagają. Może jest ktoś kto chciałby poświęcic trochę czasu na uczenie mnie? Wzamian mogę zaoferować naukę języka angielskiego lub poprostu pieniądze.
Pozdrawiam
Daniel
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1633 Posty
Jan .
(WujekJanek)
Maniak
DanielD napisał:
Witam.
Niedawno zakupiłem sobie gitarę klasyczna ale nie bardzo umiem na niej grać. [...]
Daniel


Nie przejmuj się.
Chłopak z gitarą nie umiejący na niej grać nie jest niczym strasznym...
Kiedyś -podobnie jak Ty- też kupiłem sobie gitarę i tez planowałem że kiedyś nauczę się na niej grać... Po 3 miesiącach wyniosłem ją na strych... Dom już 20 lat temu sprzedany, a ona pewnie do dziś tam leży...

Znacznie gorszą sytuacją -a wręcz niebezpieczną- jest to, iż ostatnimi laty wielu Polaków załatwiło sobie mandaty poselskie w Europarlamencie, a język angielski mają na poziomie:

How you do? - Duju hał hał...

I nie widza w tym nic nie właściwego. No ale przynajmniej inni europarlamentarzyści maja świetna rozrywkę. A że gitara tez służy do rozrywki, to już lepiej kupić gitarę. I koszt mniejszy i obciachu ogólnoeuropejskiego nie ma.

Może każdy polski Eurodeputowany powinien od Prezydenta RP otrzymywać nie tylko gratulację ale i gitarę? W charakterze przestrogi, rzecz jasna...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1633 Posty
Jan .
(WujekJanek)
Maniak
Sorki, oczywiście powinno być HOW DO YOU DO.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów

(Thorn)
Wiking
chyba moge Ci pomoc
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Daniel Duzynski
(DanielD)
Wiking
Ciesze się. A jak to widzisz (tą pomoc) ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Daniel Duzynski
(DanielD)
Wiking
Podaj mi do siebie jakiś kontakt (numer telefonu lub email) to się dogadamy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów

(Thorn)
Wiking
Masz mesydza na priv
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok