Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

powypadkowa komisja lekarska - Norwegia

Czytali temat:
Daniel Motyka Paweł Nawrot (1120 niezalogowanych)
14 Posty
Mateusz Zmuda
(Matzmuda)
Wiking
Witam serdecznie! W ubiegłym roku miałem wypadek w pracy (złamana noga). Incydent został zgłoszony do NAV, pozostaje teraz kwestia odszkodowania którą zajmuje się adwokat. Pod koniec tego roku tj. 2015 czeka mnie komisja lekarska w celu orzeczenia uszczerbu itp. czy ktoś wie jak coś takiego wygląda? jakich pytań można się spodziewać?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
36 Postów
Marta F
(MartaF)
Nowicjusz
Lekarz specjalista ma dostęp do wszystkich wcześniejszych badań i opinii lekarskich, a także protokołu powypadkowego i innych dokumentów. Na podstawie tych dokumentów, badania i wywiadu ustala uszczerbek na zdrowiu. Na pewno będzie chciał dowiedzieć się, jaki wpływa miał wypadek na Pana zdolność do pracy. Padnie pytanie o to, jakie obecnie ma Pan problemy zdrowotne powstałe na skutek wypadku i jaki ma to wpływ na Pańską zdolność do pracy (czy wrócił Pan do pracy na pełen etat, jeśli nie to kiedy będzie to możliwe, czy musiał Pan ze względu na wypadek się przekwalifikować itp.). Pewnie będzie pytał także o sam wypadek (kiedy i w jaki sposób się wydarzył) oraz o to, czy nadal wymaga Pan dalszego leczenia, fizjoterapii czy wrócił całkowicie do zdrowia.

Tu znajduje się więcej informacji na temat odszkodowań za wypadki przy pracy w Norwegii.

Pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
69 Postów
marek przydzial
(jelcyn1111)
Początkujący
a co mi Pani poradzi? zostalem pogryziony w pracy czy moge sie ubiegac o odszkodowanie?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1399 Postów
cyc cyc
(cysiek2)
Maniak
jesli przez norwega- to nie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
jelcyn1111 napisał:
a co mi Pani poradzi? zostalem pogryziony w pracy czy moge sie ubiegac o odszkodowanie?
a co pogryzło?
sumienie, wszy, pchły?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj
69 Postów
marek przydzial
(jelcyn1111)
Początkujący
debil pogryzl
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 9  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok