Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Łukasz Obrzut Agata Dymna Mateusz Celmer (6259 niezalogowanych)
740 Postów

(Remigrant)
Wyjadacz
SENTEX napisał:
Remigrant napisał:
SENTEX napisał:

ale glupoty wipisujesz polecisz chyba na wioche.pl....... Napisz jeszcze ze Auaks lata i namierza wszystkie EU kontroll w czasie rzeczywistym,,,,,
A jak diagnosta bedzie mial sraczke i pojdzie w trakcie przegladu do toalety bedzie siedzial z20 minut to pewnie wysla patrol Politi do warsztatu

Policja nie ma co w warsztacie do szukania podczas kontroli, to już bardziej sv.
Jeżeli operator ma przysłowiowa "sraczkę" to wbija w program pause i idzie nie tylko na kibel, jednak dany pojazd, cały czas jest na podłączonym stanowisku kontrolnym, w trakcie rozpoczętej lecz nie zakończonej procedury przeglądu.


Tak sie sklada kretynie bo nie wiem jak to nazwac ze robilem przez 6 lat EU kontroll wiec dokladnie wiem ze nie ma zadnego czasu rzeczywistego!!!!!!!! I jak wyglada cala procedura

Pewnie dlatego nie wiesz, ponieważ byłeś tylko polskim, zwykłym pomocnikiem bez stosownej licencji z dostępem do programu w warsztacie.
Norweg włączał program i szedł na kawę, a ty tyrałeś jak polski niewolnik liżąc odbyt przełożonemu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
883 Posty
full casco
(fullcasco)
Maniak
a ten komputer to tak wyglada
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty
Damian Dorszyński
(damiand7)
Wiking
Mam male pytanie jeszcze kupilem samochod bez Eu mialo koniec w lutym i bylem dzisiaj na kontroli i wykazalo ze mam male rzeczy do naprawy i pytanie brzmi czy od daty kontroli moge przez 30 dni jezdzic aby to naprawic?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
506 Postów
xxxxxxx. xxxxxxx.
(gagatek)
Wyjadacz
damiand7 napisał:
Mam male pytanie jeszcze kupilem samochod bez Eu mialo koniec w lutym i bylem dzisiaj na kontroli i wykazalo ze mam male rzeczy do naprawy i pytanie brzmi czy od daty kontroli moge przez 30 dni jezdzic aby to naprawic?
Praktycznie nie możesz nawet dnia, dziw, że na kontroli nie zabrał tobie tablic.
Powinieneś mieć wykupione czerwone dzienne.
Niemniej jak masz już ubezpieczenie i przerejestrowanie na siebie, to teoretycznie do momentu aż nie zatrzyma ciebie policja lub sv możesz się gibać po swojej wiosce tylko oszczędnie by nie wpaść w oko wścibskim osobom.
Pamiętaj iż w norwegi dane o kontroli bieżącej każdego legalnego auta są ogólnodostępne w necie dla wścibskiej gawiedzi.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty
Damian Dorszyński
(damiand7)
Wiking
A jak mam to naprawic jak nie moge nigdzie jechac?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
506 Postów
xxxxxxx. xxxxxxx.
(gagatek)
Wyjadacz
damiand7 napisał:
A jak mam to naprawic jak nie moge nigdzie jechac?na lawetę i do warsztatu.
Bardzo głupie dziecinne pytanie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Ivona Poniatowska
(ivoncia999)
Wiking
HEj Wszystkim.
JEstem w Norwegii nowa(dopiero 4 miesiące) i chce uzyskac pewną informację na temat robienia eu w Norge. Kupiłam samochód w niskim przebiegiem od naszego rodaka(coś wydaje mi się, iż licznik został troszeczke skorygowany i za 3 miesiące muszę podjechać na przegląd. Pytanie brzmi: czy podczas badania eu mogą w razie czego sprawdzić mi rzeczywisty stan licznika? lub i ewetualnie mogę mieć problemy z tym związane? Mechanik informował mnie, iż na eu nie interesuje ich sprawa liczników i czy ktoś może polecić jakiś znany i lubiany warsztat eu w okolicach Drammen /Oslo?
pozdrawiam, Ivonka
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Ivona Poniatowska
(ivoncia999)
Wiking
i jeszcze jedno małe pytanko, ile miesięcy wcześniej mogę wykonać eu? Stare eu mam do lutego/ czy mogę wybrać się w tym miesiącu?lub dopiero w lutym
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
swieta zasada od Polaka sie nigdy nie kupuje ani nie sprzedaje bo to to samo co gola dupe w pokrzywy wsadzic, a przeglad mozna zrobic do 3 miesiecy przed terminem
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Marcin Podolak
(kasztan_pwsw)
Wiking
Witam
Szukam informacji na necie i ciężko znaleźć. Znalazłem tylko jeden warsztat który w soboty robi eu kontroll. Czy ma ktoś jeszcze jakiś namiar na jakiś warsztat otwarty w sobotę w okolicy Lorenskog? Dzięki i pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok