Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »

kurs norweskiego? - Norwegia

3 Posty
Anna Ciężkowska
(Anna123C)
Wiking
Czy ktoś mógłby polecić jakiś dobry kurs bądź korepetytora ( naprawdę dobrego ) z języka norweskiego ? W Oslo bądź bliskie okolice.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 10  
Odpowiedz   Cytuj
141 Postów
Agata jackowska
(agataja)
Stały Bywalec
norsk kurs na Fornebru
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 30  
Odpowiedz   Cytuj
862 Posty

()
Maniak
nie ma lepszych czy gorszych kursow, jest tylko wieksze lub mniejsze zainteresowanie nauka danego jezyka
. Jedni chodza na kurs i zamiast sie uczyc chleja wode w weekendy i ciagle szukaja wymowki zeby sie nie uczyc, na kurs warto pochodzic 4,5 mies a poznij to nie ma sensu bo wiecej Cie nikt nie nauczy i samemu w domu wystarczy. Ponadto tlumaczyc filmy norweskie i ryc na blache ich wymowe i budowe zdan gdyz jak wyjdziecie na ulice to wasz kurs mozna bedzie sobie w dupe wsadzic gdyz nie gada sie ksiazkowym bokmål-em tylko potocznie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 35  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Anna Ciężkowska
(Anna123C)
Wiking
Owszem,jestem podobnego zdania, jednak uważam też, iż każdy nauczyciel ( mam na myśli również korepetytorów ) inaczej przekazuje wiedzę. Nauka jezyka zależy od oby stron. Szukam osób które mają dobre podejście do osób z trudnościami do przyswajania języka.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1633 Posty
Jan .
(WujekJanek)
Maniak
Anna123C napisał:
Owszem,jestem podobnego zdania, jednak uważam też, iż każdy nauczyciel ( mam na myśli również korepetytorów ) inaczej przekazuje wiedzę. Nauka jezyka zależy od oby stron. Szukam osób które mają dobre podejście do osób z trudnościami do przyswajania języka.

Chcesz najlepszego to zapisz sie do Rosenhof....

A przede wszystkim zastosuj sie do rad Halika. Na poczatek wyrzyc telewizor z polsatem i idz do pracy (nawet za pol darmo, albo i 99% darmo) ale z Norwegami. Zacznij sama tlumaczyc sobie teksty (zaczynajac do ksiazeczek dla norweskich 5-cio latkow). konwersacje, konwersacje, konwersacje. Miej w domu caly czas wlaczone radio: na poczatku bedziesz slyszala jeden belkot, ale po jakims czasie zaczniesz slyszec mase niezrozumialych dla Ciebie slow...

Wiele lat pracy przed Toba (i prze de mna tez, co oczywiste), bo chocbyc bokmol opanowala perfekcyjnie to i tak zglupiejesz gdy na przyklad pracujac w 7Elewen dane ci bedzie uslyczec od klienta rechot starej ropuchy polaczony z odglosem kipiacego gara bigosu: rengriretnrizro...
A to po prostu Norweg z Bodo potrzebuje papierosy, czerwone Prinsy...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
153 Posty
Agata Dymna
(xdymna)
Stały Bywalec
dobry kurs norweskiego? Tylko ten

www.mojanorwegia.pl/nauka_jezyka_norweskiego_online/
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok