Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Raport do szkoły - Norwegia

Czytali temat:
mia bia Ilona_Baczewska (1494 niezalogowanych)
37 Postów
Magda Ma
(Maaggddaa)
Nowicjusz
Może ktoś z was wie jak ma być napisany raport do pracy plastycznej w szkole?
Moja córa ma problem bo nie ma pojęcia co uwzględnić w takim raporcie. Mieli w szkole zrobić np, talerze z gliny a potem raport do tej pracy, u niej wychodzi 4 zdania a koledzy w klasie mają po 3 strony takiego raportu, podejrzewam że to po prostu lanie wody, ale może ktoś z was ma taki przykładowy raport albo wie jak go napisać.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
napisz im w paru zdaniach niech się lepiej za rachunki i algebrę zabiorą
bo dodawać do 50 nie potrafią
ani mnożyć przez 7
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
37 Postów
Magda Ma
(Maaggddaa)
Nowicjusz
Hahahahaha.... nie ja mam pisać ino dziecko
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
Maaggddaa napisał:
co uwzględnić w takim raporcie.
Wszystko, od przygotowan, celu, narzedzi, sposobu miesznia, korolu, gestosci, wypalaniam moze malowania, i tego typu farmazony. Mozna tez napisa cos o przeznaczeniu glinianych naczyn i opisac troche historii glinianych garnkow, w typie - juz w starozytnym Egipcie
I juz mamy 3 strony.
W ktorej to klasie takie raporty dzieci odstawiaja?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
37 Postów
Magda Ma
(Maaggddaa)
Nowicjusz
dzięki Elise ale nie zupełnie o to mi chodziło...
Bo cóż można napisać na przykład na temat rysunku, że użyło sie 5 kredek, a w ramach przygotowania posprzątało biurko tyle niby i sama wiem, więc może macie jakiś przykład takiego raportu?? Szczególnie że młoda jest jeszcze ograniczona językowo.
Może ktoś z was ma dzieciaki w wieku gimnazjalnym, które wiedzą jak sobie z tym poradzić.

Ktoś pytał w której klasie te raporty piszą młoda chodzi tu od końca 6 klasy i cały czas do każdej pracy le tak plastyczno technicznej muszą napisać raport, do tej pory jakoś sie tym nie przejmowaliśmy zawsze mogła sie wytłumaczyć że nie zna języka ale... ile tak można....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
SENTEX napisał:
miesznia korolu????? po jakiemu to pozdrawiam
Chmm, jakos mi sie tak zawsze te litery przestawiaja i to obojetnie w jakim jezyku pisze.
Widac oprocz lekkiej dysortografii mam tez lekka dysgrafie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
Maaggddaa napisał:
dzięki Elise ale nie zupełnie o to mi chodziło...
Bo cóż można napisać na przykład na temat rysunku, że użyło sie 5 kredek, a w ramach przygotowania posprzątało biurko tyle niby i sama wiem, więc może macie jakiś przykład takiego raportu?? Szczególnie że młoda jest jeszcze ograniczona językowo.
Może ktoś z was ma dzieciaki w wieku gimnazjalnym, które wiedzą jak sobie z tym poradzić.

Ktoś pytał w której klasie te raporty piszą młoda chodzi tu od końca 6 klasy i cały czas do każdej pracy le tak plastyczno technicznej muszą napisać raport, do tej pory jakoś sie tym nie przejmowaliśmy zawsze mogła sie wytłumaczyć że nie zna języka ale... ile tak można....


Uwazam, ze odrabianie lekcji za dzieci jest przywilejem ich rodzicow.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
37 Postów
Magda Ma
(Maaggddaa)
Nowicjusz
Nie chodzi o odrabianie lekcji za dziecko od tego jestem daleka, ale cięzko nakierować dzieciaka na właściwą drogę gdy samemu sie jej nie zna.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
Moje dzieci tu chodza do szkoly i dokladnie wiem jaki jest tu poziom w skole i co sie od dzieci wymaga.
Na podstawie tej wiedzy wiem, ze od 6-klasisy nie wymaga sie raportow na super wysokim poziomie.
Zwykly opis jak sie robi wystarczy.

Jezeli dziecko nie moze sobie poradzic w szkole, to takie sprawy zglasza sie do nauczyciela. A jezeli dalej sa problemy, to zglasza sie to do inspektora.
Sa w koncu w szkole asystenci i pedagodzy, co zajmuja sie pomoca dzieciom co maja problemy z nauka (np. z powodow jezykowych). Sa w klasach organizowane grupy, w ktorych dzieci dostaja dodatkowa pomoc.
Tylko, ze dziecko samo do nauczyciela czy inspektora z tym nie pojdzie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
37 Postów
Magda Ma
(Maaggddaa)
Nowicjusz
Elise ja nie szukam aż takiej pomocy. Moja młoda nie jest w 6 klasie i nie ma problemów by napisać pół kartki raportu do pracy... Zastanawiam się tylko co piszą inne dzieci że wychodzi im 3-6 kartek???
Jak nie wiesz to po prostu nie pisz... Dziękuje.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok