Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Szybka i skuteczna nauka norweskiego - Norwegia

Czytali temat:
Agata Dymna Krystian S Wiolka Wiola Barbara Stachurska John Boro Mar St Tomasz Lewandowski olivierek35 Odin Katar (4359 niezalogowanych)
2 Posty
Wiking
Witajcie! Słyszeliście o alternatywnych sposobach nauki języka obcego? Ja ostatnio usłyszałem o systemie afirmacji mp3 do nauki. Podobno maksymalizuje efekty nauki i pozwala w szybkim czasie nauczyć się większości popularnych słów i zwrotów w języku obcym. Czy według Was warto tak pomóc sobie w nauce? A może ktoś z Was zna takie afirmacje i może się podzielić ze mną opinią na ich temat?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
19 Postów
Krzysztof .......
(Krzysztof155)
Wiking
Andrzej ..... min 1000 slowek na pamiec , potem juz pojdzie gladko , a dodatkowo ..... praca tylko i wylacznie z norwegami
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(KIWACZEK)
Wiking
Witam wszystkich!
Andrzej,powiedz coś więcej o tej metodzie.
Ja od dawna mam problem i szukam sposobu aby zmotywować pięćdziesięciolatka do nauki nowego języka.
Do łepetyny już od dawna nie wchodzi tak jak wam, młodym a nauczyć się trzeba.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -11  
Odpowiedz   Cytuj
862 Posty

(maciejko)
Maniak
- opierdalanie sie z norwegami!?

røyke pause
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Wiking
KIWACZEK napisał:
Witam wszystkich!
Andrzej,powiedz coś więcej o tej metodzie.
Ja od dawna mam problem i szukam sposobu aby zmotywować pięćdziesięciolatka do nauki nowego języka.
Do łepetyny już od dawna nie wchodzi tak jak wam, młodym a nauczyć się trzeba.


No właśnie te afirmacje działają w taki sposób, że motywują do nauki, nauka języka z nimi staje się czymś naturalnym dla naszego mózgu. 7
Ja przymierzam się do Afirmacji do Nauki HEPIKA - one wydają mi się najskuteczniejsze bo maja masę pozytywnych opinii - może się zrzucimy na ten system?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 9  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
Macie afirmacje, mam nadzieje, ze pomoglem!

Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
Wiking
okropny ten programik
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Amelia Kowalczyk
(ammelia)
Wiking
Pierwsza sprawa co do znajomości tych 1000 słów na pamięć. U mnie średnio to działało :/ Wręcz nie działało. Dlatego że sama znajomość słówka to jedno, a umiejętność go wykorzystania to drugie.

Czy wiecie, że praktycznie 60% słów ma więcej niż jedno znaczenie i tworzy inne słowa i znaczenia w połączeniu z innymi słówkami? Plus idiomy, przenośnie, przysłowia.
Zastanówcie się na tym i wynajdźcie kilka w głowie, a później dobrze poszukajcie.

Co do afirmacji
Na mnie afirmacje działały świetnie, ale to afirmacje mp3 i nie żadne tam nawiedzone ezoteryczne ściemy, tylko psychologiczne afirmacje polecane przez psychologów i trenerów osobowości.

Działą to mniej więcej tak, że ma Cię uzależnić od nauki języka obcego. Oczywiście pozytywnie uzależnić.

Wstajesz w nocy i myślisz w języku obcym, starasz się Tworzyć myśli w języku obcym, chcesz i pragniesz mówić w tym języku, czytać, słuchać. I nie ma mowy żeby się nie nauczyć

Z dobrymi afirmacjami mp3 do nauki języków, daję Ci 6 miesięcy do stopnia komunikatywnego.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
bodys napisał:
Karol.Ky napisał:
Macie afirmacje, mam nadzieje, ze pomoglem!




Taką afirmację to chyba prezes J.K. stosuje dla własnych lizodupów przed wyborami...


Ktos tu chyba ironii nie wyczul...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty

(Kryspina)
Wiking
Karol.Ky napisał:
Macie afirmacje, mam nadzieje, ze pomoglem!




...co ty za głupoty oglądasz, marszcząc Freda chyba przy tym... a fuj.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok