Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

12
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Wycieklo video !!! - Norwegia

Czytali temat:
Rafał Marczak Bartosz Kwaśnik iza ra John Boro No Name (10118 niezalogowanych)
366 Postów
sebastian sebastian
(sebaseba)
Stały Bywalec
Niech lud odgadnie kto z naszych forumowych maniakow,popelnil ten blad i dal sie sfilmowac ? Zgadywac! urlop w pl jest....alkohol-jest...passat rowniez jest... :-D
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
Janek Stachuuu?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
24 Posty
Paweł J
(pawiu)
Wiking
Ten obsikany to bedzie trynkiewicz, dobra jednego juz mamy, nastepny
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1399 Postów
cyc cyc
(cysiek2)
Maniak
trynkiewicz ? powiadasz

Pedofilia została oficjalnie uznana za orientację seksualną przez Amerykańskie Towarzystwo Psychologiczne.

Skutek działań środowisk LGBT, w tym między innymi GLF (Gay Liberation Front), był tragiczny w skutkach. Uznanie za normalne perwersji seksualnej otworzyło furtkę dla nowych postulatów. I środowiska LGBT nie ukrywały ich. Jednym z działaczy tego środowiska, jest Charles Silverstein, autor książki znanej w Polsce pod tytułem: „Radość seksu gejowskiego“.

Portal chrismanews.com poinformował, iż APA w najnowszej odsłonie dokumentu Diagnostic and Statistical Manual of Mental Disorders klasyfikuje pedofilię już nie jako zboczenie, lecz preferencję seksualną, bądź orientację.

W American Psychiatric Association można aktualnie zauważyć silny trend do normalizacji pedofilii. Naukowcy zastrzegają, że wykluczenie pedofilii z listy chorób nie oznacza jej akceptacji, lecz unikanie stygmatyzacji pedofili (identyczny argument używany był podczas głosowania nad usunięciem homoseksualizmu ze spisu chorób w roku 1973).“

Źródła:
homoseksualizm.edu.pl/index.php/co-mowi-...ksualizm-a-pedofilia
www.charismanews.com/us/41571-pedophilia...ychology-association
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
431 Postów

(Turysta11)
Wyjadacz
Piosenka ładna co niektórym muzyka w tańcu nie przeszkadza


filmik spoko jest, jestem ciekawy czy osoby wyraziły zgodę
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
983 Posty
Dorota Hansen
(HotLips)
Maniak
Cycu
Samodzielnie myslacy czlowiek, ktory jest w stanie reflektowac nad tym co czyta, powiniec sie zastanowic co najmnie dwa razy nad tym, co przekazuje innym.

Twoje powolywanie sie na owe zrodla jest smieszne, podobnie jak i zrozumienie tego tematu.

Jakbys chcial zdefiniowac agnostyka ( jakim ja jestem )? Powolasz sie na biblie? Cz bedziesz szukal czegos bardziej wiarygodnego?

Twoj post jest zalosny i prowokujacy. Sieje zamet w glowach ignorantow.

Ja wystepuje z twierdzeniem, ze ksiadz katolicki =pedofil. Jak zrodla podaje moje odczucia, ostatnie artykuly w dowolnej prasie oraz blizej nieokreslone statystyki.

Aby wyprzedzic twoje przyszle prostackie komentarze, to wypowiem sie o mojej orientacji sexulanej:
jestem bifil. I w szczesliwym zwiazku z kobieta. Od bardzo wielu lat.

PS. Zupelnie nie rozumiem jak mozna egzystowac na tej planecie bez namiastki myslenia.
Cogito ergo sum.....widac nie dotyczy to wielu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1399 Postów
cyc cyc
(cysiek2)
Maniak
no widzisz pewnie sie nie znam ale jak mi to brzyblizysz z kolezankom , moze jakac prezentacja tej waszej milosci tak zebym mogl popatrzec jak wy to we dwie robicie moze sie przekonam do tej rewolucji seksualnej

w latach 60., rozpoczął się w Ameryce pogrom normalnych i tradycyjnych wartości. Nazywało się to rewolucja seksualna, która zaczęła podważać obowiązujące do tej pory poglądy na temat rodziny, płci, seksualności. W 1973 roku APA skreśliło (przez zwykłe wybory: 5816 głosów za i 3817 przeciw) homoseksualizm z listy zaburzeń psychicznych (DSM). Zaś już 17 maja 1990 roku Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) wykreśliła homoseksualizm z Międzynarodowej Statystycznej Klasyfikacji Chorób i Problemów Zdrowotnych (IDC), zaznaczając, że homoseksualizm należy rozumieć, jako orientację. Podobnie zresztą, jak i biseksualizm.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
DorHan napisał:




Ja wystepuje z twierdzeniem, ze ksiadz katolicki =pedofil. Jak zrodla podaje moje odczucia, ostatnie artykuly w dowolnej prasie oraz blizej nieokreslone statystyki.

Aby wyprzedzic twoje przyszle prostackie komentarze, to wypowiem sie o mojej orientacji sexulanej:
jestem bifil. I w szczesliwym zwiazku z kobieta. Od bardzo wielu lat.

PS. Zupelnie nie rozumiem jak mozna egzystowac na tej planecie bez namiastki myslenia.
Cogito ergo sum.....widac nie dotyczy to wielu.



Jestes widac doskoalym tego przykladem.

blizej nieokreslone statystyki mi mowia ze kazdy gej i lezbijka= hiv.

ignorancja i prostactwo godne mocher-komando, a niewierzacy uwazaja sie za bardziej swiatlych....


"Po czym poznac geja/ateiste/wegetarianina?

po niczym, sam ci o tym powie...."
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
cysiek2 napisał:
no widzisz pewnie sie nie znam ale jak mi to brzyblizysz z kolezankom , moze jakac prezentacja tej waszej milosci tak zebym mogl popatrzec jak wy to we dwie robicie moze sie przekonam do tej rewolucji seksualnej

w latach 60., rozpoczął się w Ameryce pogrom normalnych i tradycyjnych wartości. Nazywało się to rewolucja seksualna, która zaczęła podważać obowiązujące do tej pory poglądy na temat rodziny, płci, seksualności. W 1973 roku APA skreśliło (przez zwykłe wybory: 5816 głosów za i 3817 przeciw) homoseksualizm z listy zaburzeń psychicznych (DSM). Zaś już 17 maja 1990 roku Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) wykreśliła homoseksualizm z Międzynarodowej Statystycznej Klasyfikacji Chorób i Problemów Zdrowotnych (IDC), zaznaczając, że homoseksualizm należy rozumieć, jako orientację. Podobnie zresztą, jak i biseksualizm.


Rewolucja seksualna, taaa. Juz za czasow starozytnych grekow i rzymian to bylo normalne, polecam ksiazke Christophera Ryana. Kulku gejow sie ujawnilo, a ludzie oglaszaja rewolucje. Wezmy przykladowo Jerzego Waldorfa, byl gejem, spokojnie sobie zyl i sie nie obnosil z tym tak jak niektorzy w czasie marszow. Homoseksualizm, biseksualzim, a czym do cholery jest to cale gemder. Nie znalazldm dokladnej dedinicji tego zjawiska? Droga dorhan, skoro kazdy ksiadz to pedofil itp. To dlaczego tylko kosciol katplicki w Polsce wystapil z pytaniem o gender i poprpsil tzw. "znawcow" o wyjasnienie go? Nie negowal, poprosil o wyjasnienie, a wyjasnienia nie uzyskal.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1399 Postów
cyc cyc
(cysiek2)
Maniak






Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok