Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Zblizaja sie swieta.. - Norwegia

Czytali temat:
Jacek Duda (58306 niezalogowanych)
26 Postów
Agnieszka W
(nies)
Wiking
Zblizaja sie swieta.. wyjedzamy do Polski czy zostajemy?
Czy polskie Boze Narodzenie w Norwegi moze byc takie samo?
Hmm.. i kiedy wyjezdzac o ile wyjezdzac..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(fullcasco)
Wiking
zdecydowanie zostajemy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 10  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(olav)
Wiking
Wyjeżdżamy ... spotkanie z rodziną i przyjaciółmi przy świątecznym, domowym jedzonku i jakimś dobrym trunku, a Sylwester w górach, w Bukowinie Tatrzańskiej. A ty co planujesz?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
26 Postów
Agnieszka W
(nies)
Wiking
Olav widze ze masz swietne plany!!! ja planuje jechac , dla mnie swieta tutaj to nie jest to samo..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1483 Posty
am glad
(amglad)
Maniak
Boże Narodzenie-wyjeżdżamy, Wielkanoc-zostajemy

Ja z małą 10tego już lecę, mąż prom ma 19tego
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
140 Postów
Renata nata
(renat35)
Stały Bywalec
22 wyjazd, święta tylko w domu z maminym barszczykiem i nieprzeciętnie pysznymi pierogami- wrażenia smakowe, duchowe i cielesne bezcenne , już wykreślam dni z kalendarza
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
91 Postów
tommy plee
(tommyplee)
Początkujący
lecę już w niedziele, doczekać się nie mogę.
święta to przede wszystkim spotkania z rodziną, zostają tylko ci co muszą...pracować
wesołych świąt
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
26 Postów
Agnieszka W
(nies)
Wiking
Jednak tradycji musi stac sie za dosc
zgadzam sie ze na Wielkanoc sie zostaje..
Rok temu spedzalam tutaj swieta to myslalam ze szalu dostane.. pomimo tego ze bylam z rodzina..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
1485 Postów
Darek ...
(ulv72)
Maniak
nies napisał:
Zblizaja sie swieta.. wyjedzamy do Polski czy zostajemy?
Czy polskie Boze Narodzenie w Norwegi moze byc takie samo?
Hmm.. i kiedy wyjezdzac o ile wyjezdzac..



Jesli jestes tu z rodzina czy kimkolwiek bliskim lub tez nie (jeden "wolny" talerz dla goscia przy stole) ... to tak naprawde nie ma znaczenia, gdzie te swieta bedziesz obchodzic... czy tutaj w Norwegii, czy w Mozambiku... kultywowanie swiat w naszym ojczystym rozumieniu zalezy od nas samych przeciez... wiec jesli zadbasz aby wszystko na stole i wokol stolu bylo tak jak w kraju naszym... to Boze Narodzenie bedzie takie samo w Norwegii jak i w Polsce... tak uwazam, czy sie myle ?

kwestia - czy wyjezdzac czy nie - bardziej dotyczy tego - czy ma sie biskich w kraju, do spedzenia z nimi swiat... jesli tak, to warto , bo kazda chwila spedzona wsrod bliskich jest bezcenna... jesli twoja rodzina jest tutaj... to - tak naprawde - po co jechac do kraju na same swieta ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
Choinke ubierałąm dla dzieci, ciesza sie, szczególnie straszy. Ale w tym roku nie chce mi sie nawet nic przygotowac, to beda najgorsze i najsmutniejsze do tej pory swieta.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok