Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

7
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Dariusz Chojnowski Lui paulinos678 (29097 niezalogowanych)
8929 Postów
Maniak
Wszystko zależy od tradycji i przede wszystkim zasobności kasy firmowej oraz dobrego lub złego roku w danej firmie...
Obok w firmie gdzie pracuje ponad setka ...konstrukcje stalowe przestrzenne...firma w tamtym roku wyjechała do Londynu na trzy dni bez dojazdu...ogólnie była zamknięta tydzień...Norgi podobno w wódzie się kąpali ... a w tym roku robią imprezę jednodniową w niedalekiej Szwecji tylko 250 km..
Co do mojej firmy ...to jest mała , rodzinna w porywach wszystkiego razem bez dzieci jednak z kochankami dochodzi do trzydziestki...tyle było dwa lata temu na imprezie...
Mieliśmy imprezę w knajpie ...i faktycznie ...amciu... amciu ...do koloru i wyboru... alkohol też bez ograniczenia o ILE byłeś w stanie samodzielnie podnieść następny kieliszek...
Jednak w tamtym roku interesy nie były takie wielkie i impreza była już tylko dla samych pracowników i bardzo skromna ...
Ciekawe jak będzie w tym roku.... na razie nikt nic nie wie...a i pytać się nie wypada... Ważne ,że praca jest...
Na pewno coś tam będzie ...bo to tradycja u Norgów nie do ominięcia...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
91 Postów
tommy plee
(tommyplee)
Początkujący
63larvik napisał:
Napewno impreza imprezie nierówna. Ja nie mogłem się napatrzec, jakie ilości jedzenia mogą wciągnąc Norwegowie. Nie wiem czy tydzień wcześniej nie jedli, czy chcieli najeśc się na zapas. Na początku był kabaret, póżniej obżarstwo. No i tańce, drinki, rozmowy...rozmowy...rozmowy.

chyba byliśmy na tym samym party.
Norwegowie jedzą jak szaleni,......a potem rozmowy... rozmowy.

z JuleBord bywa różnie, czasami źle a czasami jeszcze gorzej,
w tym roku moja firma wynajęła hotel na wyspie w okolicy Bergen, party na dwa dni ''full speed''
więc oczekiwania są duże... zobaczymy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
90 Postów
Gosia Z
(goshia)
Początkujący
Faktycznie, wszystko zalezy od kasy firmowej. Najlepsze imprezy sa w duzych hotelach, gdzie nie brakuje artystycznych atrakcji (zespoly muzyczne, komicy, magicy). Wczoraj na przyklad w Clarionie na Gardermoen najwieksza atrakcja wieczoru byly skapo ubrane Norwezki na scenie, taka norweska wersja Pussycat Dolls. Myslalam, ze co niektorym panom wypadna oczy z orbit Nagle zrobilo sie tak jakos goraco na sali
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(retier1)
Wiking
A Ty tam czasem nie brykałaś z nimi goshia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
90 Postów
Gosia Z
(goshia)
Początkujący
retier1 napisał:
A Ty tam czasem nie brykałaś z nimi goshia

Niestety, tym razem nie mialam okazji ujawnic swojego ukrytego talentu scenicznego Jakkolwiek zawsze trzeba byc przygotowanym w razie naglego incydentu To sie nazywa full service, w ramach zasady klient naszym Panem!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(retier1)
Wiking
goshia napisał:
retier1 napisał:
A Ty tam czasem nie brykałaś z nimi goshia

Niestety, tym razem nie mialam okazji ujawnic swojego ukrytego talentu scenicznego Jakkolwiek zawsze trzeba byc przygotowanym w razie naglego incydentu To sie nazywa full service, w ramach zasady klient naszym Panem!



Właśnie ,właśnie przy twoim temperamęcie mogły by norki rozpuścić się jak sople lodu na wiosennym słonku
I po co im ta Tajlandia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
lajmus lajmus
(lajmus)
Wiking
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 11  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(alfred)
Wiking
lajmus napisał:
kami napisał:
krolestwo za konia napisał:
Zjesz smazona parowke,spalone zeberka i jeszcze pare rzeczy beda Ci wrzucac na talerze popijesz to takim alkoholowym napitkiem ktory ma niby spalic tluszcz i po imprezie.


spalic tłuszcz powiadasz szkoda ze tylko 2 takie w na osobę przypadają( za resztę trzeba samemu płacić... no ale jak spala tłuszcz to warto zainwestować każda gotówkę

do roboty bys sie wziela to i tłuszcz bys szybko spaliła a nie zakupki i kurwiszonki w głowie -ja bym ci juz dał
baby do garow!!!! a nie na salony



o co tu chodzi ?? jakis zazdrosny wielbiciel?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 9  
Odpowiedz   Cytuj
1483 Posty
am glad
(amglad)
Maniak
lajmus napisał:
kami napisał:
krolestwo za konia napisał:
Zjesz smazona parowke,spalone zeberka i jeszcze pare rzeczy beda Ci wrzucac na talerze popijesz to takim alkoholowym napitkiem ktory ma niby spalic tluszcz i po imprezie.


spalic tłuszcz powiadasz szkoda ze tylko 2 takie w na osobę przypadają( za resztę trzeba samemu płacić... no ale jak spala tłuszcz to warto zainwestować każda gotówkę

do roboty bys sie wziela to i tłuszcz bys szybko spaliła a nie zakupki i kurwiszonki w głowie -ja bym ci juz dał
baby do garow!!!! a nie na salony


buhahhaahhhahah Kami słyszysz??? no!! więc do roboty się bierz to jak, moze ten nasz wypad do centrum przyśpieszymy jak będzie pogoda?

no to masz ukrytego adoratora, normalnie zazdroszczę
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -7  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(retier1)
Wiking
magdalena_d84 napisał:
lajmus napisał:
kami napisał:
krolestwo za konia napisał:
Zjesz smazona parowke,spalone zeberka i jeszcze pare rzeczy beda Ci wrzucac na talerze popijesz to takim alkoholowym napitkiem ktory ma niby spalic tluszcz i po imprezie.


spalic tłuszcz powiadasz szkoda ze tylko 2 takie w na osobę przypadają( za resztę trzeba samemu płacić... no ale jak spala tłuszcz to warto zainwestować każda gotówkę

do roboty bys sie wziela to i tłuszcz bys szybko spaliła a nie zakupki i kurwiszonki w głowie -ja bym ci juz dał
baby do garow!!!! a nie na salony


buhahhaahhhahah Kami słyszysz??? no!! więc do roboty się bierz to jak, moze ten nasz wypad do centrum przyśpieszymy jak będzie pogoda?

no to masz ukrytego adoratora, normalnie zazdroszczę


Raczej mu tej BABY przy garach brakuje
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok