Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

JULEBORD - Norwegia

Czytali temat:
Dariusz Chojnowski Lui paulinos678 (29114 niezalogowanych)
1654 Posty
ka mi
(kami)
Maniak
Hej ma ktoś jakieś doświadczenia, wskazówki, czy chciałby się podzielić doświadczeniami ????
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
142 Posty

(marteszka)
Stały Bywalec
Obzarstwo, pijanstwo a nastepnego dnia mega kac- tak tylko slyszalam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -8  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(krolestwo za konia)
Wiking
marteszka napisał:
Obzarstwo, pijanstwo a nastepnego dnia mega kac- tak tylko slyszalam
Ups...................to ja mam inne zaslyszenia.Kami wyjasnij ze pytasz czy wypada zalozyc te Nowo Nabyte Botki Kurwiszonki czy nie?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -8  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
ka mi
(kami)
Maniak
hehehehe no raczej
nie powanie pytam sie czego moge sie spodziewac bo w nastepny piatek mnie to czeka
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(krolestwo za konia)
Wiking
Zjesz smazona parowke,spalone zeberka i jeszcze pare rzeczy beda Ci wrzucac na talerze popijesz to takim alkoholowym napitkiem ktory ma niby spalic tluszcz i po imprezie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
38 Postów
Jarek Leziak
(nordlys)
Nowicjusz
Spoko imprezka , zalezy co kto lubi.
Obzarstwo- tak to prawda i wlasnie chyba to norwedzy na Julebordzie cenia najbardziej.
Pijanstwo- tez tyle ze przez ostatnie trzy lata to polacy ktorzy byli na imprezie wiedli w tym prym.
Wazne jest jaka jest muzyka, i to rowniez ma wplyw na spozycie alkocholu (chyba decydujacy)
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
38 Postów
Jarek Leziak
(nordlys)
Nowicjusz
A jeszcze co do jedzenia, u nas jest stol szwedzki i robi sie kilka podejsc , takze nie polecam ladowania do pelna za pierwszym razem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
ka mi
(kami)
Maniak
krolestwo za konia napisał:
Zjesz smazona parowke,spalone zeberka i jeszcze pare rzeczy beda Ci wrzucac na talerze popijesz to takim alkoholowym napitkiem ktory ma niby spalic tluszcz i po imprezie.


spalic tłuszcz powiadasz szkoda ze tylko 2 takie w na osobę przypadają( za resztę trzeba samemu płacić... no ale jak spala tłuszcz to warto zainwestować każda gotówkę
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
Andrzej K
(63larvik)
Wiking
Napewno impreza imprezie nierówna. Ja nie mogłem się napatrzec, jakie ilości jedzenia mogą wciągnąc Norwegowie. Nie wiem czy tydzień wcześniej nie jedli, czy chcieli najeśc się na zapas. Na początku był kabaret, póżniej obżarstwo. No i tańce, drinki, rozmowy...rozmowy...rozmowy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
ka mi
(kami)
Maniak
no własnie sie zastanawiałam czy beda tance bo u nas to sie z tym nie spotkałam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -11  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok