Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Szukam osoby uczącej Norweskiego w Trondheim - Norwegia

3 Posty
Katarzyna Szmaja
(KatarzynaSzmaja)
Wiking
Szukam osoby która udziela prywatnych korepetycji z język Norweskiego na terenie Trondheim. Jak ktoś zna taką osobę proszę o kontakt. Z góry dziękuje
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
85 Postów
Dominika P
(cukulinka)
Początkujący
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Katarzyna Szmaja
(KatarzynaSzmaja)
Wiking
Dziekuje bardzo ale szukam osoby która prowadzi ze tak powie m korepetycje. Indywidualne nauczanie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty
Izabela Bo
(IzaBo)
Wiking
Witam ..ja z zapytankiem czy znalazla Pani korepetytora? mam ten sam problem od tyg.jestem Trondheim i usilnie poszukuje pzdr
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
86 Postów
Marek Z
(MarekZ)
Początkujący
Moja sąsiadka uczy norweskiego i angielskiego. Nie wiem jak się ceni bo nie pytałem, ale mogę zapytać jeśli chcecie czy tam jakiś kontakt.

Czasami tylko jak się spotkaliśmy na papierosie przed klatką tłumaczyła mi jakieś niuanse związane z j. norweskim i takie pozytywne wrażenie odebrałem, fajnie tłumaczy więc jakbym kiedyś chciał doszlifować język, pewnie bym się do niej wybrał - także z czystym sumieniem mogę polecić.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty
Izabela Bo
(IzaBo)
Wiking
Hej! dzieki za odp...fajnie jak moglbys podpytac ile za godz nauki,,(2 osoby) poziom podstawowy dzieeeeki wielkie..Pzdr
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj
86 Postów
Marek Z
(MarekZ)
Początkujący
Ok zaraz zapukam i jak cos bede pisal na PM
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Monika De
(monikabuka)
Wiking
Jestem absolwentką filologii norweskiej oraz lektorem w szkole językowej. Oferuję efektywną naukę języka norweskiego na każdym poziomie. Zajęcia są prowadzone w miłej atmosferze oraz przygotowywane indywidualnie dla każdego kursanta. Posiadam certyfikat językowy wydany przez Uniwersytet w Oslo oraz bogate doświadczenie związane z udzielaniem korepetycji.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Wiking
Witam. Chcialabym poznac bardziej szczegolowe dane jesli chodzi o kurs czyli ile czasu trwa i ile kosztuje? pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Alina Antoniak
(alanor)
Wiking
spruboj zadzwonik do p.Elzbiety 46633810 udziela prywatnych korepetycji
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok