Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Pielęgniarka pracująca w Trondheim szuka... - Norwegia

Czytali temat:
Łukasz Chrobak bor11 Adam R MIREK MARON Jarosław G (1636 niezalogowanych)
4 Posty
Ewelina Mazurek
(Trollina)
Wiking
...Otóż szuka mieszkania do wynajęcia od września ponieważ wówczas dołączy do niej narzeczony (masażysta i trener personalny) i niewychodząca kotka. Wysokość czynszu- do 10 tys. NOK. Jeśli ktoś posiada informacje na temat wynajmu, bardzo proszę o kontakt.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 8  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Cześć.
Ja ogólnie mieszkam obecnie 40-paro metrowym mieszkaniu w nowych blokach na Anne Martha Kvams veg 7. Czynsz wynosi 10000. Czynsz obejmuje internet, ogrzewanie telewizję plus prąd ale naprawdę bardzo małe opłaty np. za niecałe 3 miesiące gdzie była u mnie żona z dziećmi zapłaciłem 500kr. Uważam że to bardzo mało. Aha jeszcze miejsce parkingowe jest wliczone no i obszerna piwnica na tzw. klamoty. Kuchnia jest wyposażona w agd w łazience brak tylko pralki dlatego mam swoją ale jeżeli chcecie moglibyśmy się dogadać i za symboliczną kwotę mógłbym wam zostawić zaznaczam że nie jest stara. na przedpokoju stoi duża 4-drzwiowa szafa. Jest bardzo duży balkon. 3 miesięczny okres wypowiedzenia. Właściciel mieszkania jest w porządku. Ja ogólnie chcę się wynieść do Oslo bo tam dużo rodziny dlatego też sam szukam kogoś normalnego na moje miejsce. Jeżeli jesteście zainteresowani to zapraszam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
lewy5000 napisał:
Cześć.
Ja ogólnie mieszkam obecnie 40-paro metrowym mieszkaniu w nowych blokach na Anne Martha Kvams veg 7. Czynsz wynosi 10000. Czynsz obejmuje internet, ogrzewanie telewizję plus prąd ale naprawdę bardzo małe opłaty np. za niecałe 3 miesiące gdzie była u mnie żona z dziećmi zapłaciłem 500kr. Uważam że to bardzo mało. Aha jeszcze miejsce parkingowe jest wliczone no i obszerna piwnica na tzw. klamoty. Kuchnia jest wyposażona w agd w łazience brak tylko pralki dlatego mam swoją ale jeżeli chcecie moglibyśmy się dogadać i za symboliczną kwotę mógłbym wam zostawić zaznaczam że nie jest stara. na przedpokoju stoi duża 4-drzwiowa szafa. Jest bardzo duży balkon. 3 miesięczny okres wypowiedzenia. Właściciel mieszkania jest w porządku. Ja ogólnie chcę się wynieść do Oslo bo tam dużo rodziny dlatego też sam szukam kogoś normalnego na moje miejsce. Jeżeli jesteście zainteresowani to zapraszam.
przepraszam jest jeszcze winda
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
lewy5000 napisał:
Właściciel mieszkania jest w porządku.
A jak zapatruje sie na kota?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Powiem Tobie tak. Ja miałem problem z wynajęciem mieszkania ze względu na dzieci bo mam 3. Jak z nim rozmawiałem na początku to on jasno powiedział że jego nie interesuje kto bądź ile osób będzie tu mieszkać, oczywiście też mnie zapytał czy mam psa bo jak tak to on mi pokaże gdzie mogę z nim wychodzić. On nie jest konfliktowy ważne żeby pieniądze były a reszta go nie interesuje. Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Ewelina Mazurek
(Trollina)
Wiking
Ponawiam temat z mojej strony, zatem jeśli ktoś posiada jakieś informacje dotyczące wynajmu mieszkania mogące mi pomóc to proszę o kontakt. Z góry uprzejmie dziękuję za zainteresowanie sprawą.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok