Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Tylko dla Aktywnych, Romantykow i Marzycieli ;) i pokrewnej reszty - Norwegia

4 Posty

(WiernyOgrodnik)
Wiking
Witam.
Wiosna, za rogiem już lato - pora zadbać o kondycję i ciało(rower, fitness itd)
Także warto spędzić czas w gronie fajnych ludzi - wystarczy tylko ruszyć 4 literki i się zorganizować w skali mikro czy makro to już obojętne

Jeśli chodzi o mnie to mam do zaoferowania weekendy. Mogłbym także wygospodarować czas popołudniami, wieczorami (głównie rekreacja)

Jeżeli ktoś ma ochotę (płeć nieważna) to zapraszam na priv

Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
45 Postów

(jaraz)
Nowicjusz
Witam, 14 maja wyruszamy z Solbergelvy na wycieczke na Preikestolen, mozna pojechac na 2 samochody, im wiecej tym weselej
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty

(WiernyOgrodnik)
Wiking
Oj Drammen - kiepsko, kiepściutko. Wygląda na to że norwedzy mają zdecydowanie więcej ochoty na rekreację a 'nasi' tak styrani że pozostaje tylko leżakowanie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 11  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
dory
(dory)
Wiking
A może siatkówka plażowa albo koszykówka??
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
86 Postów
Spidi
(Spidi)
Początkujący
Ja szukam w Bergen aktywnych Polaków i coś kiepsko... Chyba, że nie chcą się przyznać... lipa ogólnie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
47 Postów
Rolf Bertos
(MrNoOne)
Nowicjusz
super pomysl mysle...no ale nie kazdy chce utrzymywac kontakty z rodakami..Ja bynajmniej sie nie kryje i jesli nie bylo by tak daleko to chetnie bym skorzystal choc bylem juz w Bergen ...pozdrawiam i powodzonka
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
86 Postów
Spidi
(Spidi)
Początkujący
Ja się w sumie czasami nie dziwię, bo też czasami wstydzę się za swoich rodaków :/
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -7  
Odpowiedz   Cytuj
47 Postów
Rolf Bertos
(MrNoOne)
Nowicjusz
fakt...ale ja nie chce by wstyd mnie ograniczal co do mojej narodowosci a ludzie robia czasem rozne glupstwa,,a najlepsze jest to ze sa ci ktorzy tego zaluja i biora poprawke spidi
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
86 Postów
Spidi
(Spidi)
Początkujący
Ja jestem otwarty na ludzi i nigdy nikogo nie skreślam, do póki na to nie zasługuje
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 10  
Odpowiedz   Cytuj
47 Postów
Rolf Bertos
(MrNoOne)
Nowicjusz
i super tak 3mac..tez tak mysle
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 10  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok