Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek do 17 maja z rabatem 10%

reklama | kup tutaj »

Forum Norwegia

Napisz Obserwowane wątki
Od redakcji

Kluczowy wskaźnik wzrostu cen spada. To już szósty miesiąc z rzędu

W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Kluczowy wskaźnik wzrostu cen spada. To już szósty miesiąc z rzędu

Myśliwy Myśliwy 17 godzin temu

Spada wskaźnik wzrostu cen nie oznacza to że ceny spadają tylko że wolniej rosną.mozna nazywać inflację wskaźnikiem a podatek opłatą czy daniną nie zmienia to ...

DUGI DUGI
DUGI DUGI 18 godzin temu 61

Auto

Witam szuka auta busa mam trochę części samochodowych i nie tylko chce wywiesc to do sprzedania na zlom i szukam auta mam tarcze hłodnicy aluminium baterie ...

Od redakcji

Słaby kurs korony i wysokie stopy procentowe winą Norges Bank? „Mógł działać szybciej”

W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Słaby kurs korony i wysokie stopy procentowe winą Norges Bank? „Mógł działać szybciej”

Karol Pitek Karol Pitek 19 godzin temu

Co ty stary pierdo..sz? Czy to z jakiejś obserwacji? Czy taka fantazja?

Od redakcji

Pasażerów w Oslo czekają spore utrudnienia. Metro latem będzie w remoncie

W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Pasażerów w Oslo czekają spore utrudnienia. Metro latem będzie w remoncie

kotadolf . kotadolf . 21 godzin temu

Przeca metro jest pod ziemia,to i tak nikt nie zauwazy,tego remontu!

Od redakcji

Eurowizja 2024: Polski zabraknie w finale, ale Norwegia nadal ma szanse. Jak poradzi sobie Gåte?

W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Eurowizja 2024: Polski zabraknie w finale, ale Norwegia nadal ma szanse. Jak poradzi sobie Gåte?

kotadolf . kotadolf . 1 dzień temu

Beda emocje,lzy wruszenia i wku.wienia. Zakulisowe rozgrywki,intrygi i pranie brudøw. NO reprezentuje SE, pøzniej FIN > DK a na koniec UKR > NO. Gåte ...

Od redakcji

Stopy procentowe gwoździem do trumny norweskich budżetów. Tysiące rozważają sprzedaż domów

W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Stopy procentowe gwoździem do trumny norweskich budżetów. Tysiące rozważają sprzedaż domów

napisał: Tysiące Norwegów rozważa sprzedaż nieruchomości Przekrecasz tytul arytykulu. Grasz na siebie. Super. Ale DLACZGEO na tym i tak zdychajacym juz ...

Od redakcji

Kamień milowy dla polskich elbili. Nad Wisłą może powstać 300 000 elektryków rocznie

W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Kamień milowy dla polskich elbili. Nad Wisłą może powstać 300 000 elektryków rocznie

Martin19 Martin19 2 dni temu

Fajnie fajnie oby wypaliło

Hilton
Hilton
04-04-2010 16:19 15561 25

Ślub i wesele

Moja rodzina w PL wlasnie zaczyna wpierniczac swiąteczny obiad w sali bankietowej. Moja kuzynka wyszła godzine temu za mąż i teraz zaczeło sie wesele. Mało ...

orime orime 2 dni temu

Jeśli wesele jest „po waszemu „ będzie niezapomniane . Widziałam też że można na weselu sobie tatuaż zrobić , na pewno na zawsze w pamięci i na ciele. Jeśli ...

Więcej postów
Norsk Forum Tematy Odpowiedzi Ostatni post
Nie ma nowych postów 38 367
przez noregg | 04-05-2024 03:01 Pokaż najpierw ostatnie posty
Nie ma nowych postów 49 129
przez kamilpiotr | 27-04-2023 09:18 Pokaż najpierw ostatnie posty

Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok