Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

KURS NORWESKIEGO!!! - Norwegia

Czytali temat:
Krzysiek Urbański (1554 niezalogowanych)
25 Postów
Wiking
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
waldemar gniadek
(slonecznik)
Wiking
mozemy bez kursu sie uczyc norweskiego,,,tylko chec konwersacji
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
25 Postów
Wiking
Dzięki za info!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
29 Postów
harald klinton
(norweskaswinia)
Wiking
SPAM
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty
Egil Trohaug
(Egil Trohaug)
Wiking
Dziekuje za uwaga ze ja mosze poprawic polska ortografie. Jestem jednak Norwegiem - prowadze kursy jezyka norweskiego i nie jezyka polskiego. Czytam poszt powyzej i wracam uwage ze ten pan tez nie do konca pisze poprawny - gramatyczny po polsku! Mozna slifowac swoj jezyk Zycze milego wieczoru.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów

(Pasik)
Wiking
norweskaswinia napisał:
SPAM

Ciekawe jak Ty ŚMIGASZ po norwesku?! Trochę szacunku! Założę się, że Egil napewno mówi (i pisze) lepiej po polsku niż Ty po norwesku...

Egil, brawo za wytrwałość w nauce polskiego (w końcu jest to jeden z najtrudniejszych języków na świecie )
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
138 Postów
Michal Lozicki
(krefes1)
Stały Bywalec
Egil!!! Veldig bra!! Jeg lærere norsk også og jeg vet at det er veldig vanskelig!! Ikke se på annen idiotisk!! Han ikke forstar deg at du må øve språk og du kan gjore noe feilen. Men hvem lære norsk eller annen språk, kan forstå din failen. Det er snill å lese din polsk.. Med hilse Michal!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty
Egil Trohaug
(Egil Trohaug)
Wiking
Ja prowadze kurs w tej chwili w Svelvik, to jest pol godz od Drammen. Jak sa chetny do grupa w Drammen, mozemy robic kurs. Jestem od 15 lat nauczycielem, i mowie w dodatku po polsku
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
82 Posty
Liljan Andersen
(Liljan)
Początkujący
Tak,tez tak mozna
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok