Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

reklama | kup tutaj »
Czytali temat:
1577 Postów
cysiek33
(cysiek33)
Maniak
wsteczniak napisał:
Nie sadze, by nazywajac cyska kurwa, jasta mu w jakikolwiek sposob ublizyl.
W tym wyrazeniu skonsolidowane jest postrzeganie tego oszoloma przez pryzmat wszystkiego co tu wyprawia. Roztrojenia jazni, ignorancji, braku spojnosci, grafomanii, frajerstwa i co tylko mozna sobie zlego wyobrazic.
To czleczyna chory psychicznie- za przyklad niech swiadczy fakt, ze w swojej obronie popelnia posty z kolejnych nickow. Na nic sie zdaja proby uwiarygodnienia ich jako obcych bytow nijak nie zwiazanych z nosicielem.
Specyficzna ontologia tego osobnika wymusza uzywanie okreslen adekwatnych- a" kurwa" takim wlasnie okresleniem jest.

Nie ma we mnie zlosci a jedynie chlodna analiza.


to poelnia cie pogrozylo niemozliwe zeby dwie osoby zrobily identyczny blad stylistyczny

a teraz mozesz mi odpisac z drugiego konta
degeracie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
171 Postów

(wsteczniak)
Stały Bywalec
cysiek33 napisał:
wsteczniak napisał:
Nie sadze, by nazywajac cyska kurwa, jasta mu w jakikolwiek sposob ublizyl.
W tym wyrazeniu skonsolidowane jest postrzeganie tego oszoloma przez pryzmat wszystkiego co tu wyprawia. Roztrojenia jazni, ignorancji, braku spojnosci, grafomanii, frajerstwa i co tylko mozna sobie zlego wyobrazic.
To czleczyna chory psychicznie- za przyklad niech swiadczy fakt, ze w swojej obronie popelnia posty z kolejnych nickow. Na nic sie zdaja proby uwiarygodnienia ich jako obcych bytow nijak nie zwiazanych z nosicielem.
Specyficzna ontologia tego osobnika wymusza uzywanie okreslen adekwatnych- a" kurwa" takim wlasnie okresleniem jest.

Nie ma we mnie zlosci a jedynie chlodna analiza.


to poelnia cie pogrozylo niemozliwe zeby dwie osoby zrobily identyczny blad stylistyczny

a teraz mozesz mi odpisac z drugiego konta
degeracie


A napisz no wszo co to za blad i co to za inne konto? To z checia sie zapoznam.

czasownik przechodni dokonany (ndk. popełniać)
(1.1) zrobić coś złego
(1.2) żart. stworzyć marny utwór (np. literacki)
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok