Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

142 Posty

(LuSii)
Stały Bywalec
1.ta stonka to faktycznie "miód na moje uszy" Szperałam coś sama w necie , lecz co 2 głowy to nie jedna dziękuje bardzo za solidny kompleks dwutysięczników
"pablo11" a Ty sam wyruszasz na te pasmo Hurrungane ?

2.Mroziak a ten Falketind chciałbyś teraz na wrzesień brać ?

3. Kasia co myślisz o Kolsås ?

wszystkich wzięłam za jednym zamachem



pablo11 napisał:
[quote]Najlepsze miesiące do wędrówek po dwutysięcznikach w Jotunheimen to od ok. połowy lipca do ok.
połowy września. W maju jest jeszcze dużo śniegu i czasami na początku może być zagrożenie
lawinowe. Czerwiec to miesiąc przejściowy i jeżeli ktoś nie posiada raków i czekana to lepiej
poczekać do lipca. Z reguły większość dróg dojazdowych (oczywiście jeżeli pogoda dopisze) jest otwarta do końca października. Ja wybieram się w sąsiednie pasmo Hurrungane (polecam piękne
góry - alpejski charakter) pod koniec września gdzie droga którą wjeżdża się na wysokość 1400 m
jest otwarta do końca października. Jeżeli interesują Cię dwutysięczniki to polecam stronę
Scandinavian Mountains over 2000 m (strona w języku angielskim). Bardzo dobra strona z opisami
wejść na prawie wszystkie dwutysięczniki w Norwegii.[/quot
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
34 Posty
K. W.
(kasiaww)
Nowicjusz
LuSii napisał:
[quote]1.ta stonka to faktycznie "miód na moje uszy" Szperałam coś sama w necie , lecz co 2 głowy to nie jedna dziękuje bardzo za solidny kompleks dwutysięczników
"pablo11" a Ty sam wyruszasz na te pasmo Hurrungane ?

2.Mroziak a ten Falketind chciałbyś teraz na wrzesień brać ?

3. Kasia co myślisz o Kolsås ?

wszystkich wzięłam za jednym zamachem



pablo11 napisał:
[quote]Najlepsze miesiące do wędrówek po dwutysięcznikach w Jotunheimen to od ok. połowy lipca do ok.
połowy września. W maju jest jeszcze dużo śniegu i czasami na początku może być zagrożenie
lawinowe. Czerwiec to miesiąc przejściowy i jeżeli ktoś nie posiada raków i czekana to lepiej
poczekać do lipca. Z reguły większość dróg dojazdowych (oczywiście jeżeli pogoda dopisze) jest otwarta do końca października. Ja wybieram się w sąsiednie pasmo Hurrungane (polecam piękne
góry - alpejski charakter) pod koniec września gdzie droga którą wjeżdża się na wysokość 1400 m
jest otwarta do końca października. Jeżeli interesują Cię dwutysięczniki to polecam stronę
Scandinavian Mountains over 2000 m (strona w języku angielskim). Bardzo dobra strona z opisami
wejść na prawie wszystkie dwutysięczniki w Norwegii.[/quot[/quote]


Lusi! mnie Kolsås pasuje i to nawet bardzo w sam raz na rozgrzewkę, poznanie się i swoich (cudzych) możliwości, a przede wszystkim blisko ;] co powiesz / powiecie na najbliższą sobotę?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
142 Posty

(LuSii)
Stały Bywalec
zaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa jestem za
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów

(pablo11)
Wiking
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
72 Posty
Damian Pora
(DamianPora)
Początkujący
co do soboty będę wiedział dokładnie bliżej weekendu, natomiast w niedziele by mi pasowało
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
34 Posty
K. W.
(kasiaww)
Nowicjusz
DamianPora napisał:
co do soboty będę wiedział dokładnie bliżej weekendu, natomiast w niedziele by mi pasowało

dla mnie niedziela niestety odpada... Za to mam wolny cały piątek i sobotę
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
72 Posty
Damian Pora
(DamianPora)
Początkujący
piątek koło południa też by mi pasowało, z sobotą dalej jeszcze nie wiem
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
23 Posty
Michał Zyborowicz
(MichalZyborowicz)
Wiking
Hej mroziak. Cos kiedyś wspominales o jakiejś miejscowce gdzie potrzebne są crash pary (materace) pamiętasz gdzie to było? A może jesteś chętny na wypad w ten weekend? Mam 2 crash pasy i mieszkam w Oslo. Mam też auto.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
72 Posty
Damian Pora
(DamianPora)
Początkujący
Tak jak myślałem w sobotę będę wolny koło 15 dopiero ale jeżeli ktoś bardzo chce to jestem chętny na Kolsås
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
23 Posty
Michał Zyborowicz
(MichalZyborowicz)
Wiking
Ktoś chętny na wypad w skały w sobotę?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok