Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Góry, wspinaczka - Norwegia

30 Postów
Paweł Mroziński
(Mroziak)
Nowicjusz
Witam serdecznie, poszukuje ludzi chętnych na wspólną wspinaczkę na sztucznych ściankach, w TOKERUD (skała na boulder) i piesze wycieczki po górach w Norwegii. Mieszkam niedaleko lillestrom. Poszukuje ludzi z pasją i z chęcią na trening. Jeżeli jest ktoś zainteresowany to proszę o kontakt mailowy: pawel.mroziak@gmail.com
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
232 Posty
ROBERT SIGØYNER
(dresler81)
Stały Bywalec
Kolego !!! Jak coś to ja chętnie. Sprzęt mam kompletny razem ze szpejem do wychodzenia, tylko ekspresów brak. Brak też auta co utrudnia dotarcie do skałek.
A powiedz jakie trudności robisz? Ja niestety przybrałem na wadze i chyba wyżej niż nasze Jurajskie V-/V nie udźwignę. :/
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
piotr z
(piotrsan)
Wiking
ja chętnie podpioł bym się do wyjazdu w góry jak coś - nie wspinam się ale lubię trekking - mieszkam w Oslo
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
232 Posty
ROBERT SIGØYNER
(dresler81)
Stały Bywalec
Spoko To jak lubisz góry, to pewnie wspinem też nie pogardzisz
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
30 Postów
Paweł Mroziński
(Mroziak)
Nowicjusz
Hej Panowie, bardzo fajnie ze ktoś się znalazł. Jeżeli chodzi o auto to posiadam swoje wiec transport jest załatwiony, co do ściany, wspinam się na wędkę na sztucznych ścianach i boulderowalem wiele, nigdy nie wchodziłem z dolna asekuracja, ale szybko się uczę. Pracuje na popołudnie i ciężko z czasem w tyg. Ale weekendy wolne i wtedy można by się gdzies wybrac co do sprzętu nie wiele tu posiadam, wiadomo, odzież i chęci. Jestem w Norwegii bardzo krótko ale mam zamiar kupić sprzęt. Może moglibyśmy się spotkać i przegladać wszystko? Potem po prostu ustalić jakiś termin i jechać w góry... Pozdrawiam i czekam na odpowiedz.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
20 Postów
Marek P
(pikolak)
Wiking
Witam,

Ja się bardzo chętnie piszę na obie opcje. Ja posiadam sprzęt kompletny do wspinaczki. Liny nie mam tutaj a tak poza tym to wszystko jest. Ekspresów mam też dość.

Pozdrawiam!
Marek
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Aga Em
(chodzmynaspacer)
Wiking
Ja się piszę na piesze wędrówki po górach, jeśli kobiety również mile widziane Też mieszkam blisko Lillestrøm.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
23 Posty
Michał Zyborowicz
(MichalZyborowicz)
Wiking
Jeśli ktoś preferuje baldy w skałach to dysponuje dwoma crasch pasami typu large
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Monika Szaynok
(Mo_ni_ka)
Wiking
a ktoś w okolicach Bo (Telemark) się znajdzie na wspólny wspin baldy albo lina?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
43 Posty
Antek Norsk
(Antosiek)
Nowicjusz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok