Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

815 Postów
mariusz mario
(Marius13)
Maniak
Będzie mi bardzo milo w tym roku ruszy może nasz projekt blog .....wędkarstwo w No. pojeździmy po Norge i połowimy mysle ze koleżanki i koledzy doradza i pomoga w tym projekcie?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
815 Postów
mariusz mario
(Marius13)
Maniak
jak "robaczki"?.............na ryby ..........swieta ida sledz z jajkiem.......?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
815 Postów
mariusz mario
(Marius13)
Maniak
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
815 Postów
mariusz mario
(Marius13)
Maniak
Spokojnych swiat Wielkiej Nocy dla wszystkich pasjonatow i laikow wędkarstwa morskiwgo i srodladowego, udanego sezonu 2014 i tego co sobie chcecie pozdrawiam M.K ........PS. DZIEKI ZA TAK WIELKIE ZAINTERESOWANIE TYM WATKIEM
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
815 Postów
mariusz mario
(Marius13)
Maniak
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 12  
Odpowiedz   Cytuj
45 Postów

(jaraz)
Nowicjusz
Wie ktos moze czy w okolicach drammen, sande, sandviki ktos organizuje wyprawy wedkarskie łodzią po fiordzie? moze jest ktos kto ma lodz i wypozyczylby na weekend oczywiscie za opłatą?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -7  
Odpowiedz   Cytuj
39 Postów
Fatum :)
(Fatum)
Nowicjusz
Panowie gdzie najlepiej jakoś troć złapać na spinning z brzegu byłem w Oslo Norki na muche łapali ale nic z tego ja na spinning tez porażka może okolice Asker Drammen ma ktoś jakieś doświadczenie czy może aby juz za późno na troć hehe
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -8  
Odpowiedz   Cytuj
153 Posty
Grzegorz Ostapowicz
(grzechu73)
Stały Bywalec
w okolicach bergen to tylko ja z wycieczkami oraz mam w sprzedarzy rybki mrozone i swiezo zlowione tagze ostrygi omolki sercowki kraby i inne stwory


ostatnio ryba na braniu trzy dni pod rzad ludzie zlowili ryby zycia taka seja podeszla ponad 10 kilo sprzetu narwali wadki sie lamaly ale zadowoleni to najwazniejsze
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -10  
Odpowiedz   Cytuj
815 Postów
mariusz mario
(Marius13)
Maniak
Seja 10 kg to już może trochę hamulec spalic w kołowrotku ha ha
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
45 Postów

(jaraz)
Nowicjusz
na muche podobno dobrze jest lowic zaraz po deszczu, tak dzisiaj mi norek mowil, ale nie wiem dlaczego...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok