Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Wspin/skałki/ścianki - Norwegia

Czytali temat:
monika broniszewska Marcin H Thug Life Piotr L. piotr z Marcin Sz Marcin Olszak Andrzej Filip Monika K. Lille Mi ejo3 (2968 niezalogowanych)
232 Posty
ROBERT SIGØYNER
(dresler81)
Stały Bywalec
Witam
Zarzucam temat i pytam: kto z Was zna w Okolicach Oslo ciekawe miejsca wspinaczkowe, jakieś skałki, ewentualnie fajne ścianki wspinaczkowe (w końcu sezon powoli się kończy)? Analogicznie chętnie nawiążę znajomości z osobami uprawiającymi wspinaczkę, byle nie jacyś VI.5-kowicze
Pozdrawiam i czekam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
23 Posty
Piotr L.
(Sierściuch)
Wiking
Spróbuj w Kolsås koło Sandviki - ściana naturalna. Zaznaczam, że nie użytkowałem jeszcze tylko słyszałem że jest i tubylcy korzystają. Nie wiem jak przygotowana. Przejeżdżam tam często i wygląda fajnie.

W jakimś sklepie ze szpejem koło Nationaltheatret możesz kupić książkę ze wszystkim lokalizacjami w Norwegii wraz z opisami.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
232 Posty
ROBERT SIGØYNER
(dresler81)
Stały Bywalec
No to normalnie WOW kolego za info Poważnie. Szczególnie za to o książce, choć nie wiem w jakim sklepie szukać Ale jest perspektywa A Ty łoisz?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
23 Posty
Piotr L.
(Sierściuch)
Wiking
Spoko, cieszę się że info przydatne.
Kiedyś próbowałem, doświadczenia nie ma za wielkiego. Mam sprzęt ale bardziej przystosowany do zjazdów i podchodzenia - 50 m statyka, banan, croll, małpa itd; uprząż jaskiniowa.

Jak klient wróci z urlopu to go rozpytam dokładnie o lokalizacje tego sklepu, chyba że sam wcześniej znajdę to dam znać.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
232 Posty
ROBERT SIGØYNER
(dresler81)
Stały Bywalec
Banan?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
23 Posty
Piotr L.
(Sierściuch)
Wiking
banan - odpowiednik rolki petzla (żółty i zgięty jak banan) tego akurat produkuje firma Kong (nazwa własna Banana)
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
33 Posty
Dariusz G.
(Darogie)
Nowicjusz
Witam.

Koło Skedsmokorset jest kawałek skały trudności od 3+ do 6+ (drogi obite).
Znajdzie się coś trudniejszego, ale nie obite. Po południu słoneczna wystawa. Sporo ludzi w ładne dni. Buss 331, 332 zdaje się.
maps.google.com/maps/ms?ie=UTF&msa=0&msid=
210342599797847606717.0004e370296474d928529
Lina 60 m
W zimie piękny kawał lodu dzięki spływającej wodzie ! Wiele osób łoi na dziabach.

Następne wspinanie masz w Fetsund, ale tam jeszcze nie byłem.

Na Kolsas jest kilka dróg ale skała krucha. Na samej górze jest trochę lepiej.

Tu masz kilka informacji o panelach w Norwegii:
www.top30climbingwalls.com/climbing-wall...norway_180_1_ap.html

Jeśli mówisz po norwesku to możesz tu próbować:
klatreverket.no/site2/
www.facebook.com/pages/Climb-Norway/192548970815734
dorzucam zdjęcie sklepu, gdzie są różne przewodniki i sprzęt wspinaczkowy.

Pozdro,
Darson
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
BOGDAN GRON
(BOGDANGRON)
Wiking
Hello... właśnie przeglądałem forum o wspinie i natknałem się na twój wpis z dwuch miesiecy
jestem ciekaw czy nawiązałeś jakieś kontakty z tymi co łoją .Ponoć ciężko znaleźć ziomków w okolicy oslo z ta pasją.

Pozdro

A... jeszcze jedno jakie stopnie trudności łoisz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Monika Szaynok
(Mo_ni_ka)
Wiking
a jest ktoś z okolic Bo (telemark) chętny na wspinanie?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty

(MichalSkwira)
Wiking
Witam bardzo chętnie poznam kogoś z kim można by wyskoczyć w skały w okolicy Oslo i miło spędzić czas pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok