Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Kurs fotograficzny - podstawy fotografii - Norwegia

Czytali temat:
(992 niezalogowanych)
2 Posty
Wiking
Studio Kvadrat - Fotografene zaprasza na kurs osoby zainteresowane fotografią, które pragną pogłębić swoją wiedzę na ten temat. Kurs przeznaczony jest dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z fotografią lub dla osób, które posiadają już podstawową wiedzę fotograficzną i chcieliby ją poszerzyć.
Kurs odbędzie się w studio fotograficznym w Kolsås, a poprowadzą go pracujący w nim fotografowie.
Rozpoczęcie kursu: godz 10.00
Przewidywany czas zakończenia kursu: około godz. 18.00

Koszty i warunki uczestnictwa:

Cena za kurs: 990,00 NOK Ilość miejsc ograniczona

•Kurs odbędzie się w dniu 12.11.2011
•Prowadzący zapewniają miłą i kameralną atmosferę.
•Organizator zapewnia ciepłe i zimne napoje
•Uczestnik kursu zobowiązany jest do przyniesienia własnego aparatu fotograficznego i w miarę możliwości osprzętu (obiektywów, filtrów, statywu), który posiada.
•Organizator zastrzega sobie możliwość odwołania warsztatów bez podania przyczyny. Dokonane wpłaty zostaną wówczas zwrócone w całości.
•Honorowane są rabaty dla uczestników poprzednich kursów organizowanych przez Studio Kwadrat Fotografene. Osoby, które wezmą udział w zajęciach otrzymają zniżkę na następne planowane przez nas kursy.
•Wyjście w plener uzależnione jest od warunków atmosferycznych. W przypadku niekorzystnych warunków wykładowcy poprowadzą zajęcia praktyczne w studiu.
•Prowadzący zastrzegają sobie możliwość zmiany kolejności tematów, skrócenia bądź wydłużenia omawiania materiału w zależności od stopnia zaawansowania, możliwości i potrzeb grupy.


Zajęcia poprowadzą:
Krzysztof Borowiak – fotograf
Włodzimierz Kościelniak – fotograf
Paweł Arczewski – fotograf

Zgłoszenia na kurs:
Telefon: 94115349
Mail: chris@kvadrat-fotografene.no

Załączamy szczegółowy plan kursu.
Plik załącznika:
Nazwa pliku: kurs_podstawy_plan.doc
Wielkość pliku: 27136
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Wiking
Tutaj nowe informacje i jeszcze jeden termin dla chętnych:

Na termin - 12.11.2011, zgłoszenia przyjmujemy do dnia 10.11.2011 do godziny 17.00

Termin drugiego kursu 10.12.2011, zgłoszenia do dnia 4.12.2011 do godziny 17.00

Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
20 Postów

(PawelA)
Wiking
Przypominamy o kursie fotograficznym, jeżeli chcesz robić lepsze zdjęcia dowiedz się jak to zrobić!
Zgłoszenia do 4.12 do godziny 17.00
Kontakt:
Telefon: 94115349
Mail: chris@kvadrat-fotografene.no
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
501 Postów

(Optimus)
Wyjadacz
PawelA napisał:
Przypominamy o kursie fotograficznym, jeżeli chcesz robić lepsze zdjęcia dowiedz się jak to zrobić!
Zgłoszenia do 4.12 do godziny 17.00
Kontakt:
Telefon: 94115349
Mail: chris@kvadrat-fotografene.no


Patrzac na wasze wypociny - uwazam, ze nie powinniscie nikogo uczyc. Wiem ze "Pecunia non olet"
ale wy jestescie po prostu slabymi fotografami, nawet nie rzemieslnikami. nie mowiac juz o artystach. Pokazalem wasza stronke 2 tuza fotografi i byli zszokowani jak ktos tak artystyczcznie i warsztatowo slaby ma tupet uczyc. Panowie, badzcie swoimi pierwszymi kursantami. czas wrocic do podstaw. Pzdr.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
20 Postów

(PawelA)
Wiking
Każdy ma prawo do własnego zdania... Ja się z Twoim nie zgadzam... Kurs jest przeznaczony dla osób które zaczynają swoją przygodę z fotografią, jeżeli ktoś jest bardziej zaawansowany może iść na inny kurs jak mu taki nie odpowiada...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
501 Postów

(Optimus)
Wyjadacz
PawelA napisał:
Każdy ma prawo do własnego zdania... Ja się z Twoim nie zgadzam... Kurs jest przeznaczony dla osób które zaczynają swoją przygodę z fotografią, jeżeli ktoś jest bardziej zaawansowany może iść na inny kurs jak mu taki nie odpowiada...

Ten inny chyba nie u was
Nie slyszalem, zeby ktos znany skonczyl jakis kurs, natomiast wielu znanych takowe prowadzi. Wniosek- Kursy sa dla idiotow, ktorzy zamiast czytac i fotografowac codziennie ,wola isc na marny warsztatowo kurs i liczyc, ze ze cos z tego bedzie. W dobie fotografii cyfrowej to ciezki kawalek chleba. 99% zostaje wyrobnikami i ledwo wiaza koniec z koncem. Zyjecie z wesel, kobiet w ciazy naiwnych nastolatek, ktore licza ze zostana modelkami oraz zblazowanych pan ktore pragna zatrzymac czas. Dobry bajer, pomada troche pucu( jak mawial dyzma) i leci. Ale sztuki nie ma w tym zadnej.

Nowym Saudkiem nie bedziesz i zdajesz sobie z tego sprawe. Jednak wydales zbyt duzo kasy i straciles zbyt wiele lat zanim dotarlo do Ciebie ze nie jestes "gifted" i juz za pozno na przekwalifikowanie.

Szczescia zycze - jak mawial "nowy" Janosik
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
20 Postów

(PawelA)
Wiking
Nie każdy chce być nowym Saudkiem a nawet nie musi... Ja w każdym razie do tego nie pretenduję... Natomiast Twoje komentarze są nieprzyjemne, na poziomie trolla internetowego...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
501 Postów

(Optimus)
Wyjadacz
PawelA napisał:
Nie każdy chce być nowym Saudkiem a nawet nie musi... Ja w każdym razie do tego nie pretenduję... Natomiast Twoje komentarze są nieprzyjemne, na poziomie trolla internetowego...

Takie wlasnie maja byc- Brzytwa mi sie w kieszeni otwiera na takie naciaganie ludzi.
Dlaczego nie pracujesz dla znanych projektantow? National geographic? badz galerii ?
Dlaczego jezeli jestes tak dobry musiales wyjechac z kraju i zebrac u ludzi o uczestnictwo w takim scierwie jak ten kurs?
Jestescie slabi - albo inaczej; 2 jest chujowych a jeden slaby. Pierz ludziom mozgi. Glupich nie sieja i chetni pewnie beda. Ale co wnosisz do fotografii - nic!!
Wiem ze jesc trzeba. Ale mozna wziac sie do jakiejs roboty!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
20 Postów

(PawelA)
Wiking
Człowieku, Ty chyba masz jakieś kompleksy... Robię to co chcę i tam gdzie chcę i takie zdjęcia jakie chcę, to samo dotyczy kursu i żaden przemądrzały troll nie będzie mnie uczył...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
501 Postów

(Optimus)
Wyjadacz
PawelA napisał:
Człowieku, Ty chyba masz jakieś kompleksy... Robię to co chcę i tam gdzie chcę i takie zdjęcia jakie chcę, to samo dotyczy kursu i żaden przemądrzały troll nie będzie mnie uczył...

Co wy macie z tymi kompleksami? Co drugi gdy brak mu argumentow mowi o kompleksach. W swietle tego co napisalem jak moge miec wobec ciebie kompleksy? Jezeli ty jestes warsztatowo na dnie gdzie musialbym byc ja?
Wiem, ze robisz co chcesz widac to na twoich pracach
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok