cf97aa13a2bf0450088169cf92dbc2a4
Forum Norwegia
Witamy, Gość
Zaloguj się albo Zarejestruj.    Zapomniałeś hasło?
(1 wejść) (1) Gość
tylko dla tych co mają fioła:)
TEMAT:  

Jazda konna - Norwegia

Katarzyna G.
(kasiaguda)
(Użytkownik)
Wiking
Użytkownik jest onlineKliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Jazda konna 2 Lat, 11 Miesięcy temu Oklaski: 0  
Witam,

Takiego tematu chyba jeszcze tutaj nie było

Właśnie przyjechałam do Oslo i chciałabym kontynuować naukę jazdy konnej, niestety kompletnie nie znam tutejszych możliwości.
Może ktoś z was już jeździ i ma obeznany temat, mógłby doradzić która stajnia jest najlepsza, jakie są ceny i czy istnieje coś takiego jak „praca po jeździe”.
A może znacie jakiś polskich instruktorów którzy byliby w stanie mnie poprowadzić??

Pozdrawiam,
Kasia

Loguj się Loguj się  
  Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
Marta J
(marumi)
(Użytkownik)
Wiking
Odp.:Jazda konna 2 Lat, 7 Miesięcy temu Oklaski: 1  
Nie wiem jak jest w okolicach Oslo, bo ja mieszkam w pobliżu Stavanger, ale sama jeżdżę za darmo, a raczej mam konia w treningu, którego przygotowuję do startów. Wszystko zależy od tego na jakim jesteś poziomie. Ja już jeżdżę kopę lat, dlatego załatwiłam to sobie bez problemu, ale myślę, że możesz popytać , czy istnieje możliwość nauki za pracę, bo niestety jeździectwo tutaj to dość drogi sport. Myślę, że w niewielkiej stajni nie powinno być problemu. Najlepiej u prywaciarza.

Loguj się Loguj się  
  Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 Wpis sponsorowany (Ogłoszenie promowane)
Bogdan Kulas
(Bogdan Kulas)
(Użytkownik)
Wiking

Praktyczny kurs rachunkowości norweskiej

Praktisk regnskapskurs, grunnleggende Praktyczny kurs rachunkowości, poziom podstawowy Ønsker du å jobbe i Norge som regnskapsmedarbeider eller vil du føre regnskapet for din bedrift selv? Da er det kanskje noe for deg. Chcesz pracowaćw w Norwegii jako księgowy lub prowadzić rachunkowość dla własnej firmy? Być może jest to kurs dla Ciebie. Dette kurset er praktisk rettet, med vekt på kombinasjon av teori og praksis. Kurset tar for seg de generelle regnskapsprinsipper og regler for bokføring. Balansen og resultatregnskap. Ten kurs ma być możliwie praktyczny, z naciskiem na ...
Zobacz więcej

Kontakt

Telefon: +4X XXX XXX [Pokaż]

+Kup wpis sponsorowany
Idź na dółUlubione: 0
Idź do góry

Nadchodzące wydarzenia

Wszystkie wydarzenia »

Nowe zdjęcia użytkowników

Zdjęcia naszych użytkowników
Zobacz więcej ...

Szukaj znajomych!