Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

12
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

potrzebuje pomocy (prawnej) - Norwegia

4 Posty

(anja1986)
Wiking
Witam,
tak w skrócie, poszukuje kogoś kto ma pojęcie o prawie pracy.
Pracodawca nie płaci za mnie podatku od 7 miesięcy. Od ponad 2 mam problemy z uzyskaniem wynagrodzenia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
Kasia K
(KasiaKacz) Online
Maniak
anja1986 napisał:
Witam,
tak w skrócie, poszukuje kogoś kto ma pojęcie o prawie pracy.
Pracodawca nie płaci za mnie podatku od 7 miesięcy. Od ponad 2 mam problemy z uzyskaniem wynagrodzenia.


Proszę : www.mojanorwegia.pl/pomoc-prawna
Zgłoś wpis
6 Postów
Ewa Kloskowska
(EwaKloskowska1)
Wiking
W piatki mozesz otrzymac pomoc w jezyku polskim wpisz sobie w google inspekcja pracy w Norwegii jezyku polskim i tam bedziesz miala numer telefonu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
197 Postów
XXX moja sprawa
(kamilio)
Stały Bywalec
anja1986 napisał:
Witam,
tak w skrócie, poszukuje kogoś kto ma pojęcie o prawie pracy.
Pracodawca nie płaci za mnie podatku od 7 miesięcy. Od ponad 2 mam problemy z uzyskaniem wynagrodzenia.


przerabialem temat i nie potrzebujesz zadnego adwokata ktory skonczy cie fakturami ...
Jesli i o ile masz kwitki z wyplat to skontaktuj sie z skattetaten na podstawie kwitkow wpisza ci wszystko manualnie ( przerabialem ) jesli nie masz kwitkow to bedzie masakra bo nie bedziesz w systemie jako pracujaca wiec NAV, Skatt itp beda cie traktowac jak bys siedziala w domu......
Arbeidstilsyne pomoze ale opieszale...
Napisz wezwanie do zaplaty po norwesku i daj jakis termin - wzory sa dostepne na google.com jesli nie zaplaci to forliksrådet i jazda z gosciem. Podanie opata i zamkan mu firme a ty dostaniesz kase z NAV - to czego nie wyplacil.
To torche potrwa ale postaraj sie priorytetowo o kwitki z wyplat jesli masz ksiegowa to wal do niej i zapamietaj na zawsze tu w NO kwitek z wyplaty ma byc i to jest swiete bo bez tego nie masz prawa do niczego !!!!!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok