Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

14
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »

muzykanci,muzycy,wokaliści i wokalistki - Norwegia

Czytali temat:
MIROSLAW WANGLER Karol Michalczyk Robert L Krystian Kozyra Wojciech. (2975 niezalogowanych)
1 Post
Marcin Muzyk
(marcinmuzyk)
Wiking
Witam.jestem klawiszowcem.szukam ludzi grajacych na instrumentach do założenia kapeli grajacej muzyke komercyjna.chetnych prosze o kontakt.może nam sie uda...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
417 Postów
Brudny Harry
(Hardi)
Wyjadacz
ja jestem gitarzystą i poszukuję klawisza, dobrego klawisza, a wręcz bardzo dobrego i brzmienie Hammond oraz Fender Rhodes bas, perkusja i wokal jest (Norwedzy) ale nie wiem co masz na myśli pisząc "muzyka komercyjna" przypominam, że najwięcej kasy trzebią muzycy grający rocka, hard rocka i heavy metal, a nie wieśniackie disco polo czy pedalskie techno jeśli siedzisz w dobrej muzyce dla prawdziwych facetów czyli typu Deep Purple, Whitesnake, Iron Maiden, Black Sabbath itp. to zapraszam na PW

i skąd jesteś? jeśli z pakistanowa (Oslo - tak o nim mówią znajomi Norwedzy, więc pretensje nie do mnie) to odpada, no chyba, że co chwilę będziesz latać samolotem na swój własny koszt
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
Hardi napisał:
ja jestem gitarzystą i poszukuję klawisza, dobrego klawisza, a wręcz bardzo dobrego i brzmienie Hammond oraz Fender Rhodes bas, perkusja i wokal jest (Norwedzy) ale nie wiem co masz na myśli pisząc "muzyka komercyjna" przypominam, że najwięcej kasy trzebią muzycy grający rocka, hard rocka i heavy metal, a nie wieśniackie disco polo czy pedalskie techno jeśli siedzisz w dobrej muzyce dla prawdziwych facetów czyli typu Deep Purple, Whitesnake, Iron Maiden, Black Sabbath itp. to zapraszam na PW

i skąd jesteś? jeśli z pakistanowa (Oslo - tak o nim mówią znajomi Norwedzy, więc pretensje nie do mnie) to odpada, no chyba, że co chwilę będziesz latać samolotem na swój własny koszt


O tak Jon Lord and the Beast organ sound!
Gram na klawiszach, ale w Stavangerze.

Pewnie gral an weselach
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
23 Posty
Victor J
(JVP)
Wiking
Polsko norweska kapela grająca progrock szuka klawiszowca
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok