Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Poszukuje niani - Norwegia

Czytali temat:
(2598 niezalogowanych)
1 Post
Gregory J
(persona1337)
Wiking
Witam,
Poszukuje osoby ktora ma dziecko w przedszkolu w okolicach minde, lub osoby ktora mogla by odprowadZic moja corke do przedszkola moj numer to 407 66 444
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 12  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Wiking
Cześć Mam na imię Dorota.Mieszkam w Bergen od połowy lipca i rozgladam się za jakąś pracą. Jestem pielęgniarka,wychowalam już swoje dzieci. Chce trochę odpocząć od pracy w szpitalu dlatego poszukuję pracy w charakterze opiekunki do dzieci,osób starszych,ogrodnictwo lub sprzątanie. Mieszkam w Nesttun. Samo odprowadzanie dziecka do przedszkola to mało pracy dla niani. Ale jeśli zdecydujesz się na opiekę nad dzieckiem w domu to polecam się Jeśli wiesz,że mogę komuś pomóc ,kogo znasz to proszę powiedz mu o mnie. Bedę bardzo wdzięczna. Ludzie odbierają mnie jako osobę radosną,miłą i nie wygladającą na wiek metryczny,hihi już nie zanudzam... Dzieki,że doczytałaś do końca... Pozdrawiam. Dorota
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 8  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Anna Migacz
(frod)
Wiking
Czy ogłoszenie jest nadal aktualne?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Wiking
Witam ogloszenie aktualne... poadrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 8  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Ewa Zielezinska
(nelllyyy1)
Wiking
hej mam teraz troche czasu i moglabym odprowadzac twoja corke do przedszkola a nawet ja odebirac daj znac na facebooku Eva Zielezinska
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok