Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Początek w Bergen co i jak załatwić?? - Norwegia

Czytali temat:
Marek S (5839 niezalogowanych)
5 Postów
Wiking
Witam kochani mam kilka pytań odnośnie przyjazdu do Bergen, ponieważ właśnie przyjechałam z dzieckiem do męża. Co powinnam i gdzie załatwić najpierw? Policja na pewno , gdzie z dzieckiem do lekarza mam się zapisać, bądź zgłosić? Czy Skatteetaten też i gdzie to się mieści?? No i Nav?? Będę wdzięczna za odpowiedź
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2235 Postów
Anders B
(AndersB)
Maniak
kajaa105 napisał:
Witam kochani mam kilka pytań odnośnie przyjazdu do Bergen, ponieważ właśnie przyjechałam z dzieckiem do męża. Co powinnam i gdzie załatwić najpierw? Policja na pewno , gdzie z dzieckiem do lekarza mam się zapisać, bądź zgłosić? Czy Skatteetaten też i gdzie to się mieści?? No i Nav?? Będę wdzięczna za odpowiedźzalezy ile mąż tutaj jest...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
Co sie dzieja z ta plcia meska? Zona przyjezdza z dzieckiem, facet tu siedzi, a ona i tak musi pytac, co zrobic, gdzie jest skatte.


Skatte

Skatte to budynek duzy,
Co to sie nie boi burzy.

Nonnesetergaten 4
5015 BERGEN
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2235 Postów
Anders B
(AndersB)
Maniak
Bez obrazy ale twój mąż to dupa jezeli nie zna odpowiedzi na twoje pytania (wie tylko gdzie jest policja )
... a może go nie pytałaś w takim razie z ciebie jeszcze wieksza dupa

www.avinor.no/en/airport/bergen a tam macie samoloty do polski

tu kupicie bilety wizzair.com/
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Wiking
Mąż jest tu 6 lat
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2235 Postów
Anders B
(AndersB)
Maniak
kajaa105 napisał:
Mąż jest tu 6 lato ja pierdole to pizda z niego a nie dupa. Babo po co ci taki chłop
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Wiking
Bardziej mi chodziło o to co w jakiej kolejności mam załatwić , może ktoś wie podpowie a nie zaraz docinki i dziwne komentarze.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
2235 Postów
Anders B
(AndersB)
Maniak
kajaa105 napisał:
Bardziej mi chodziło o to co w jakiej kolejności mam załatwić , może ktoś wie podpowie a nie zaraz docinki i dziwne komentarze.poszukaj na forum (jest wyszukiwarka) było wiele razy opisywane, a swoja droga chłopa chwyc mocno za jaja i sprawdz czy na pewno je ma
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
No dobra: dokumenty, paszporty, dziecka, dzieci, akt malzenstwa, akty urodzni (chyba, potrzebne zrodlo) i do skatte, tam wypelnisz jeden formularz i gotowe. Jak bedziesz miala problem popros o spotkanie z tlumaczem. Tyle musisz zrobic. W skatte zalatiwsz meldunki dla was i reszte.
Jak dostaenisz meldunek i numery personalne dla siebie i dzieci zalatwisz lekarza.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Wiking
Dzięki.
Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok