Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

paralotnie - Norwegia

Czytali temat:
Kamil Knych Jan Polak Kuba C (3252 niezalogowanych)
3 Posty
Wiking
poszukuję paralotniarzy latających w Norwegii, bardzo proszę o kontakt na forum lub bezpośrednio ze mną 94120898

pzdr insel
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
Wiking
halo na facebooku znajdziesz grupe o nazwie polscy piloci paralotniowi w norwegii ja dopiero przywioze paralotnie z polski na razie sie wybieram na slowenie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Damian Piotr Pilus
(Pilsonanu)
Wiking
A jak to wygląda formalnie? Trzeba zrobić jakiś kurs? Jeśli tak to gdzie można tego dokonać? ile trwa?, kosztuje itp..jeszcze będę wdzięczny za info o sprzęcie...jakiej inwestycji trzeba się spodziewać startując od zera? Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
tomasz bryl
(rapanui44)
Wiking
W bergen preznie dziala klub paralotniowy bhpk.no. Prowadza kursy dwa razy do roku w cenie 10 000kr. Po kursie trzeba liczyc sprzet za okolo dwa razy tyle.. Ewentualnie kurs w pl za ok 2000pln. Ja plywam na kite, ale mysl o lataniu nad urliken nie daje mi spokoju W tym roku bedzie jeszcze jeden kurs w lipcu, ja wstepnie mysle o swietach wielkanocnych w przyszlym roku..moze zbierze sie jakas wieksza ekipa i zaimportujemy instruktora z pl
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
G W_Oslo
(aqqu)
Wiking
Witajcie, jak wyglada sprawa licencji polskiej w norwegi ? -wystarcza tlumaczenia ?
czy moze nikt tego nie kontroluje....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok