Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

dentysta - Norwegia

Czytali temat:
MK K Cezary Andrzejewski Violeta De. Marcin Kolinski Mateusz Kukla (2857 niezalogowanych)
19 Postów
Natalia Turek
(natka87)
Wiking
witam, ma ktoś namiary na polskiego dentystę w Bergen? z góry dzięki, pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
61 Postów
Artur Gardynecki
(voyager7)
Początkujący
Ciekawe, czy ktoś z Polski pracuje jako dentysta. Lepiej wybrać lot do Polski i tam wyleczyć.
Chyba że to pilny przypadek, to wizyta w najbliższym gabinecie i trzeba mieć sporą sumkę koron na opłatę usługi. Raz w Szwecji wyrywałem ząbek nr7, poszło to szybko i bezboleśnie, nie miałem tak zdrętwiałego policzka od znieczulenia jak w Polsce. Koszt takiej przyjemności 800 SEK a NFZ z polski zwrócił mi tylko 30 zł, he he.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
19 Postów
Natalia Turek
(natka87)
Wiking
to jeśli masz kontakt, to fajnie jakbys się nim podzielił. Nie chodzi mi o polskie stawki, tylko o polskiego dentystę lub dentystę, skoro ludzie tu pracują i muszą się utrzymać , nie mogą zarabiać jak w Polsce każdy to rozumie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1235 Postów
robert taki
(gargamello)
Maniak
bodys napisał:
arti77a napisał:
Ciekawe, czy ktoś z Polski pracuje jako dentysta. Lepiej wybrać lot do Polski i tam wyleczyć.
Chyba że to pilny przypadek, to wizyta w najbliższym gabinecie i trzeba mieć sporą sumkę koron na opłatę usługi. Raz w Szwecji wyrywałem ząbek nr7, poszło to szybko i bezboleśnie, nie miałem tak zdrętwiałego policzka od znieczulenia jak w Polsce. Koszt takiej przyjemności 800 SEK a NFZ z polski zwrócił mi tylko 30 zł, he he.


Oczywiście,że Polacy pracują tu jako dentyści,sam mam kontakt do takiej pani,ale nie znaczy to wcale,że kasują po polskich stawkach...

pracujemy za norweskie stawki to i placimy tak samo...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok