Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

12
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

506 Postów
xxxxxxx. xxxxxxx.
(gagatek)
Wyjadacz
Nie rozumiem wcale tych szyderczych wpisów.
Przecież w norweskim systemie zatrudnienia też istnieje pojęcie "złotej rączki".
Nawet na stronach NAV bywa sporo ogłoszeń tego typu.
A to że gość który kładzie płytki potrafi fachowo położyć membranę, to żadne mecyje zawodowe.
Raczej gdyby tego nie potrafił to było by to dziwne.
Zwłaszcza, że pracuje w tym zawodzie parę lat.
"od 15 lat jest kafelkarzem,kładzie membrany,sciany,wylewki,praktycznie wszystko"
Co w tym dziwnego panie >@PJo<?, pan podobno też wykonuje podobny zawód.
I nie potrafi fachowo wykonać tak prostych czynności z tej dziedziny wykończeniowej ?
Na jedną łazienkę o pow. 4m2 firma przysyła 4 rosłych pracowników ? .
Najłatwiej jest się wyśmiewać z Innych. Samemu robiąc podobne rzeczy .
Przy okazji, jeżeli pracownik ma dokumenty w zawodzie płytkarz, to w norwegi kurs na membrany jest zwykłą formalnością .
Wystarczy dokładnie i na pamięć, wykuć całą instrukcję montażu, która jest załączona zawsze na poszczególnych opakowaniach, oraz pozytywne przejść egzamin praktyczny .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1165 Postów
Prz Jar
(PJo)
Maniak
Gagatek, uświadomie cie
Prawie każdy Polak tutaj to tz. Złota rączka wszyscy sie nim zachwycają na początku ze niby wszystko potrafi zrobic ( szyje swetry, plecie kosze a nawet dach zrobi) z tym ze po jakimś czasie wychodzi ze wszystko jest ale spier.. teść jak by był sprytny i 15 lat robił w NO to by sie śmiał z takich fuch bo to robota by za nim chodziła a nie ze zięciu mu jej szuka
A co do certyfikatu to dalej nie napisał czy posiada bo w tym ogłoszeniu ktos chce właśnie kogoś z takim certyfikatem. Poniewaz pomimo iż czynność ta jest bajecznie prosta musi wykonać ja certyfikowany pracowni, nie żadna złota rączka
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1165 Postów
Prz Jar
(PJo)
Maniak
A i co do 15 lat w NO . Jezeli sądzicie ze samochód służbowy itd to osiągniecie to macie niski poziom oceny sukcesu
Powiedz mi ze twój teść ma firmę na 10 pracownikow lub inny bajer to moze cos osiagnął.
Inaczej to po piętnastu latach ma tyle ile ja miałem po pol roku w NO ( no chyba ze nie ma 200kr na h to jest jeszcze niżej jak ja byłem ? )
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
A R
(RobbSML)
Wiking
Moge zrobić, kwity mam, ale kto da gwarancje
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
RobbSML napisał:
Moge zrobić, kwity mam, ale kto da gwarancje

dokładnie, żeby dać gwarancje to trzeba wystawić na to fakturę.
Nikt za półdarmo czy nawet za pół ceny tego nie zrobi, na każdą taką wykonaną prace, wykonawca musi mieć ubezpieczenie które sporo kosztuje.

Z tego co wiem to firmy wykupują pakiet np. na 10 łazienek na rok i tyle robią, a jedenastej nie wezmą bo znowu trzeba wykupić kolejny pakiet, a dla jednej to się nie opłaci...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty
anula89
(anula89)
Wiking
Ta a posiada na te złote rączki jakies certyfikaty na przyklad Våtromssertyikat ?



Jeśli już o tym mowa, czy wiesz może jak taki certyfikat można uzyskać? Czy znasz może jakaś firme która prowadzi szkolenie w języku polski, online?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
274 Posty
jan paweł
(secondo)
Stały Bywalec
anula89 napisał:
[quote]Ta a posiada na te złote rączki jakies certyfikaty na przyklad Våtromssertyikat ?



Jeśli już o tym mowa, czy wiesz może jak taki certyfikat można uzyskać? Czy znasz może jakaś firme która prowadzi szkolenie w języku polski, online?[/quote


Protan w Polsce w j. polskim.Online sie nie da,bo trzeba egzamin zdac
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty
anula89
(anula89)
Wiking
Dziękuję bardzo.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok