Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

GDzie w Bergen mozna wynajac lodke wraz z noclegie - Norwegia

Czytali temat:
Łukasz Adamczyk Waldii Waldii (2923 niezalogowanych)
13 Posty
Martyna 123
(Martyna9008)
Wiking
Witam,
mam pytanie dotyczace miejsc w Bergen typowo przystosowanych dla turystow chcacych polowic sobie ryby, znacie takie miejsca? Interesuje mnie by bylo mozna wynajac lodke wraz ze sprzetem do polowu ryb oraz z miejscem noclegowym. Jak wygladaja koszta takiej wycieczki?
Z gory dzieki zyczliwym za odpowiedzi.
Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 8  
Odpowiedz   Cytuj
58 Postów
Nowicjusz
Typowym kompleksem do polowu ryb razem z noclegiem i wypozyczalnia lodzi jest Nautnes FISKEVÆR .PODAJE NUMER 56 389008 .POLECAM
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
153 Posty
Grzegorz Ostapowicz
(grzechu73)
Stały Bywalec
teraz w sezonie z noclegami ciezko tak trafic i jeszcze w dobrej cenie z wyprzedzeniem dalo by sie zalatwic

ale na wycieczki wedkarskie z przewodnikiem jak najbardziej ja taka wlasnie prowadze dzialalnosc w norwegii+47 477 237 83
znam fajne miejsca w okolicach sutry niedaleko bergen bardzo rybne to sprawdzone lowiska sporo moich klijentow zlowilo rybe zycia wiec zapraszam 150 kr od osoby
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
tomasz bryl
(rapanui44)
Wiking
Ile osob trzeba zebrac minimum a jaki jest maks limit? Na jakiej lodce jest wyprawa i czy od strony morza czy askøy? Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok