Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Tani elektryk z godkjent. - Norwegia

3 Posty
Rafal Koziol
(blastoz)
Wiking
Witam!
Szukam taniego elektryka do wykonania kompletnej instalacji elektrycznej w ok 70 metrowym mieszkaniu w Indre Arna. Koniecznie z godkjent na instalacje.
Podajcie jakieś namiary, chętnie zadzwonię i porozmawiam.

Dzięki!

PS odpowiedzi typu "wyszukaj w google elektriker bergen" proszę sobie darować
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
472 Posty
lu j
(luj)
Wyjadacz
Gdzie jest to Godkjent,bo nie moge znalezc?!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 9  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
Nati ...
(wioletka35)
Wiking
Także poszukuję takiego elektryka wiec jak już się trafi to te
z Proszę o namiary. Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 9  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
Nati ...
(wioletka35)
Wiking
wioletka35 napisał:
Także poszukuję takiego elektryka wiec jak już się trafi to Proszę o namiary. Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
wioletka35 napisał:

Także poszukuję takiego elektryka wiec jak już się trafi to Proszę o namiary. Pozdrawiam

a hydraulik nie potrzebny?
może coś do przepchania
wymiary mogę podać
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -9  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
wioletka35 napisał:
wioletka35 napisał:
Także poszukuję takiego elektryka wiec jak już się trafi to Proszę o namiary. Pozdrawiam

TANI ELEKTRYK z POTWIERDZENIEM ZAWODOWYM ...
ŚMIECH NA HALI
... i to w dalekiej oddali ...
---
Norweskie Godkjent to bez mała Firma .
---
A jaka firma pójdzie pracować za psie pieniądze ?.
---
---
Ech
Poszukuję pracy , ponieważ się nudzę .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2929 Postów
markus d
(Andre ved mark)
Maniak
ludzie wy nie wiecie o czym piszecie... tani elektryk z godkjent !!??
żeby mieć pieczątkę na godkjent to trzeba zdać po kursie egzamin w języku norweskim i założyć firmę żeby świadczyć usługi . pracując w firmie elektrycznej jako pracownik takich uprawnień się nie potrzebuje .
ja jeżeli biorę fuchę na czarno ( żadnych godkjentów oczywiście ) to biorę od 200 do 300 nok więc wątpie że ten tani elektryk z godkjentem bierze mniej jak 500 nok i to nie zależnie czy jest polak , noreg czy murzyn . na pewno nie biega też w pracy na wysokości lamperii co by się uwinąć w godzinę
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
Andre ved mark napisał:
ludzie wy nie wiecie o czym piszecie... tani elektryk z godkjent !!??
żeby mieć pieczątkę na godkjent to trzeba zdać po kursie egzamin w języku norweskim i założyć firmę żeby świadczyć usługi . pracując w firmie elektrycznej jako pracownik takich uprawnień się nie potrzebuje .
ja jeżeli biorę fuchę na czarno ( żadnych godkjentów oczywiście ) to biorę od 200 do 300 nok więc wątpie że ten tani elektryk z godkjentem bierze mniej jak 500 nok i to nie zależnie czy jest polak , noreg czy murzyn . na pewno nie biega też w pracy na wysokości lamperii co by się uwinąć w godzinę


no jeśli jakiś pracuje w firmie i ma układ z szefem że bierze robotę na czarno (300kr/h to spokojnie),a potem minimalna liczba godzin na legalu (500-700kr/h) żeby to miało ręce i nogi to wtedy będzie "tanio"..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -8  
Odpowiedz   Cytuj
2929 Postów
markus d
(Andre ved mark)
Maniak
mam znajomych w kilku firmach i na te układy z szefem to ciężko liczyć u mnie jako w szanującej się firmie możemy kupować materiały na prywatne konto a z firmowym upustem ale jest zapowiedziane .....firma nigdy nie będzie dawać godkjentu na fuchy !
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
Andre ved mark napisał:
mam znajomych w kilku firmach i na te układy z szefem to ciężko liczyć u mnie jako w szanującej się firmie możemy kupować materiały na prywatne konto a z firmowym upustem ale jest zapowiedziane .....firma nigdy nie będzie dawać godkjentu na fuchy !

to już inna kwestia. Ciężko kogoś takiego znaleźć i raczej po znajomości jedynie...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok