Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

V E R N E O M B U D - Norwegia

Czytali temat:
marek przydzial kasia wolak Konrad Kozikowski aga Wiącek BPro Oslo Adam Sawicki Krzysztof Matan (12736 niezalogowanych)
21 Postów

(ArkadiuszWaszak)
Wiking
Witajcie , nie długo mam objąć funkcje verneombuda czy wie ktoś dokładnie jakie prawa i obowiązki posiada ta funkcja???
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1635 Postów
Maniak
ArkadiuszWaszak napisał:
Witajcie , nie długo mam objąć funkcje verneombuda czy wie ktoś dokładnie jakie prawa i obowiązki posiada ta funkcja???



Verneombud er en valgt person i en bedrift eller organisasjon med oppgave å ivareta arbeidstakernes interesser i saker som angår arbeidsmiljøet. Alle bedrifter som har ansatte skal ha et verneombud, men det kan gjøres unntak for mindre bedrifter. Arbeidstilsynet passer på at bedriftene følger kravene i arbeidsmiljøloven.


Tu masz wiecej...

www.norsklektorlag.no/juridisk-talt/vern...r-article89-177.html
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
476 Postów
zdzi ra
(zdzira)
Wyjadacz
Ja pierdole,to ty sam nie wiesz?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1635 Postów
Maniak
zdzira napisał:
Ja pierdole,to ty sam nie wiesz?


naklamal w CV i teraz ma przejebane bo dostal prace i nie ma pojecia jaka hahahahahaha

pewnie norweskiego tez nie zna.....bo jakby znal to by znalazl info" w googlu"
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
21 Postów

(ArkadiuszWaszak)
Wiking
żal ci dupe ściska że takie posty dajesz?? chyba sam nakłamałeś w swoim cv kretynie. wstawiłeś mi tekst po norwesku i myślałeś że go nie zrozumiem ?? robisz sobie jaja czy co?? tylko tu się pomyliłeś i nie zabłysłeś chłopaku bo akurat znam norweski, i co do bycia verneombudem to chyba mam większe pojęcie niż ty cwaniaczku, wstawiłem ten post po to by się dowiedzieć czegoś nowego na ten temat ale niestety pomyliłem się, sądziłem że są na tym portalu ludzie którzy potrafią podyskutować na określone tematy a nie sarkastycznie odpowiadać na posty,widzę również że niestety ale niektórych wciąż gnębi nasza polska przypadłość czyli tępota.


p.s dzięki za ten tekst ale niestety w niczym mi nie pomógł , niestety, dziś już 6-cio latek potrafi obsługiwać google
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
476 Postów
zdzi ra
(zdzira)
Wyjadacz
ArkadiuszWaszak napisał:
Witajcie , nie długo mam objąć funkcje verneombuda czy wie ktoś dokładnie jakie prawa i obowiązki posiada ta funkcja???
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
nierozgarniety i niedojebany behapowiec w dupe jego mac....

smiech na sali....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
masz prawo dostac po dupie za wypadki jak szef zdemontuje oslony zeby zwiekszyc tempo pracy




nawet za 2 miliny nie wziol bym tej fuchy u norwega
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
21 Postów

(ArkadiuszWaszak)
Wiking
tylko ty tępaku takiemu behapowcowi będziesz wchodził w dupe , albo przed nim spierdalał po kątach żeby cie nie udupił , bo wtedy pakujesz walizeczki i.... wizzair bo na inne linie nie będzie cie stać hehehehe
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
21 Postów

(ArkadiuszWaszak)
Wiking
to zależy w jaki środowisku pracujesz bo jeżeli twój pracodawca stawia spory nacisk na hms to fucha jest super
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok