Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Wizzair to złodzieje!!! - Norwegia

Czytali temat:
M R Radek Ibek Andrzej Rakowski tomasz xxx Bartek Rybienik lechuhd Magda Be (4583 niezalogowanych)
32 Posty
Elwira Musiał
(Elvie)
Nowicjusz
Jestem tak bardzo oburzona traktowaniem klientow przez firme Wizzair, ze az musze opisac to, by ostrzec innych przed takimi sytuacjami. Po przylocie do Bergen okazalo sie, ze moja walizka zostala uszkodzona. Rozerwana zostala boczna kieszen, w ktorej mialam mnostwo rzeczy, a tymczasem wszystko z niej zniknelo ;/ Wypelnilam potrzebny dokument jeszcze na lotnisku, jak mowi procedura i razem z karta pokladowa odeslalam mailem pod wskazany adres, a tymczasem dostalam odpowiedz, ze moje zaginione rzeczy nie wroca do mnie, a wartosc ich powinna byc przedstawiona na paragonach (hahaha)... W przeciwnym razie nie ma sily na odzyskanie ;/ Poza tym najbardziej wartosciowe rzeczy i tak zostaly wyeliminowane, tj. leki, plyny (kosmetyki, perfumy), sprzet elektroniczny, akcesoria i inne, takze nawet z paragonami nic nie wskuramy ;/ Masakra!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1635 Postów
Maniak
Elvie napisał:
Jestem tak bardzo oburzona traktowaniem klientow przez firme Wizzair, ze az musze opisac to, by ostrzec innych przed takimi sytuacjami. Po przylocie do Bergen okazalo sie, ze moja walizka zostala uszkodzona. Rozerwana zostala boczna kieszen, w ktorej mialam mnostwo rzeczy, a tymczasem wszystko z niej zniknelo ;/ Wypelnilam potrzebny dokument jeszcze na lotnisku, jak mowi procedura i razem z karta pokladowa odeslalam mailem pod wskazany adres, a tymczasem dostalam odpowiedz, ze moje zaginione rzeczy nie wroca do mnie, a wartosc ich powinna byc przedstawiona na paragonach (hahaha)... W przeciwnym razie nie ma sily na odzyskanie ;/ Poza tym najbardziej wartosciowe rzeczy i tak zostaly wyeliminowane, tj. leki, plyny (kosmetyki, perfumy), sprzet elektroniczny, akcesoria i inne, takze nawet z paragonami nic nie wskuramy ;/ Masakra!!!

a czego spodziewasz sie po tanich liniach lotniczych?

lataj sas'em albo norwegian'em to nie bedzie takich problemow....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
32 Posty
Elwira Musiał
(Elvie)
Nowicjusz
Z Wizzair`a mialam zawsze najlepsze polaczenia, no i przede wszystkim najtansze, ale teraz juz na pewno zmienie firme latajaca...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
409 Postów

(flink)
Wyjadacz
BiZi napisał:
Elvie napisał:
Jestem tak bardzo oburzona traktowaniem klientow przez firme Wizzair, ze az musze opisac to, by ostrzec innych przed takimi sytuacjami. Po przylocie do Bergen okazalo sie, ze moja walizka zostala uszkodzona. Rozerwana zostala boczna kieszen, w ktorej mialam mnostwo rzeczy, a tymczasem wszystko z niej zniknelo ;/ Wypelnilam potrzebny dokument jeszcze na lotnisku, jak mowi procedura i razem z karta pokladowa odeslalam mailem pod wskazany adres, a tymczasem dostalam odpowiedz, ze moje zaginione rzeczy nie wroca do mnie, a wartosc ich powinna byc przedstawiona na paragonach (hahaha)... W przeciwnym razie nie ma sily na odzyskanie ;/ Poza tym najbardziej wartosciowe rzeczy i tak zostaly wyeliminowane, tj. leki, plyny (kosmetyki, perfumy), sprzet elektroniczny, akcesoria i inne, takze nawet z paragonami nic nie wskuramy ;/ Masakra!!!

a czego spodziewasz sie po tanich liniach lotniczych?

lataj sas'em albo norwegian'em to nie bedzie takich problemow....



Tez tak sadze BiZi tylko ze norwegian nakupil dreamlinerow cholera i zaczely sie problemy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Elvie napisał:
okazalo sie, ze moja walizka zostala uszkodzona. Rozerwana zostala boczna kieszen, w ktorej mialam mnostwo rzeczy, a tymczasem wszystko z niej zniknelo
tak tylko z ciekawości
a co miałaś w głównej części
no i może pamiętasz ile ten twój czamadan w całości był ważył
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
510 Postów
Iska |
(iglaczek)
Wyjadacz
Odsylam do strony wizzaira!!:

Jeżeli bagaż rejestrowany zawiera którekolwiek z przedmiotów wymienionych poniżej, Wizz Air nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty, zniszczenie, opóźnione dostarczenie ani uszkodzenie takich przedmiotów:


gotówka, papiery wartościowe;
biżuteria, metale szlachetne, kamienie szlachetne i półszlachetne;
komputery, aparaty fotograficzne, kamery, telefony komórkowe oraz inne urządzenia elektroniczne lub techniczne wraz z akcesoriami;
dokumenty oficjalne, służbowe lub prywatne;
dokumenty podróżne lub inne dokumenty tożsamości;
klucze;
płyny ;
leki;
dzieła sztuki;
produkty łatwo psujące się.


A wiec dobrze ze w ogole chcieli rachunki w razie zwrotu
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
32 Posty
Elwira Musiał
(Elvie)
Nowicjusz
Od razu zaznaczyli, ze przedmioty, ktore wymieniles nie sa nawet brane pod uwage, ale zaginely mi takze ubrania i buty, za co chcieli paragony ;/
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
32 Posty
Elwira Musiał
(Elvie)
Nowicjusz
alexkawa napisał:
Elvie napisał:
[quotei nic nie wskuramy ;/ Masakra!!![/quote]
no masakra... absolwentka czy nadal studiujaca? sjp.pl/wsk%F3ra%E6


Jesli chodzi Ci o moj blad, coz... nie kazdy jest tak idealny jak Ty ;> Kazdemu sie zdarza.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
co powinna taszczyć w bagażu
młoda dziewczyna rasy białej
udająca się w dwugodzinny lot
myślę, że tyle
-majtki
-skarpety
-biustonosz
-tampony
-jakiś ciuszek
-wibrator
that's it
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
32 Posty
Elwira Musiał
(Elvie)
Nowicjusz
jasta102 napisał:
Elvie napisał:
okazalo sie, ze moja walizka zostala uszkodzona. Rozerwana zostala boczna kieszen, w ktorej mialam mnostwo rzeczy, a tymczasem wszystko z niej zniknelo
tak tylko z ciekawości
a co miałaś w głównej części
no i może pamiętasz ile ten twój czamadan w całości był ważył


Nie mam pojecia ile wazylyby te rzeczy, ale mysle, ze do 5 kg... Mialam tam sporo lekow, kosmetyki, ladowarki, perfumy, kilka ubran, buty i kilka innych drobiazgow...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok