Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

12
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Pilka nozna - Bergen - Norwegia

Czytali temat:
Rafal Lacki Tomi 1908 Lesio Mateusz Kreft (11788 niezalogowanych)
30 Postów
Pawel Konieczny
(koniaks)
Nowicjusz
Grywa ktos z jakas ekipa w Bergen? Albo wie cos o jakims graniu?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
19 Postów

(mariusze2)
Wiking
Gramy w każdą sobotę i niedzielę około 17 na boiskach obok Brann Stadion jak nie pada i uda uzbierać się ludzi.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Jan krasy
(bonner)
Wiking
A trzeba mieć korki czy można w halówkach bo ja w korkach nie lubię, jak będzie brakować to piszcie na maila pwstwa@interia.pl albo na gg 4505557 pozdro
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
19 Postów

(mariusze2)
Wiking
Dzisiaj ze względu, że nie mieliśmy składu gra została odwołana Jutro jak tylko będzie pogoda to gramy. +47 91284706 to jest mój numer, jak jest ktoś chętny niech zawsze wcześniej zadzwoni i się upewni bo np. tak jak dzisiaj nie lało ale nie mieliśmy składu i gra została odwołana.
P.S. Nie mamy żadnych wymagań co do butów, gramy na sztucznej murawie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
30 Postów
Pawel Konieczny
(koniaks)
Nowicjusz
jak pada to tym lepiej w kazdym razie zapisuje twoj nr, odezwe sie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
72 Posty

(SanLi)
Początkujący
bonner napisał:
A trzeba mieć korki czy można w halówkach bo ja w korkach nie lubię, jak będzie brakować to piszcie na maila pwstwa@interia.pl albo na gg 4505557 pozdro


..... baletnicy przeszkadza nawet rabek od spódnicy ))) , tutaj się gry nie przerywa jak "pada deszczyk " -- to Bergen --- zawsze pada :// )))))))))) , i sory , albo lubisz kopać piłkę albo przymiezac buciki . Ciekawe co powiedział by Messi ))) nie lubię w korkach )))))
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
82 Posty
Marco Marcus
(Marc)
Początkujący
pewnie chodziło Corki z zespołem...

SanLi napisał:
bonner napisał:
A trzeba mieć korki czy można w halówkach bo ja w korkach nie lubię, jak będzie brakować to piszcie na maila pwstwa@interia.pl albo na gg 4505557 pozdro


..... baletnicy przeszkadza nawet rabek od spódnicy ))) , tutaj się gry nie przerywa jak "pada deszczyk " -- to Bergen --- zawsze pada :// )))))))))) , i sory , albo lubisz kopać piłkę albo przymiezac buciki . Ciekawe co powiedział by Messi ))) nie lubię w korkach )))))
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
30 Postów
Pawel Konieczny
(koniaks)
Nowicjusz
wychodzi na to ze wszyscy pilkarze swiata musza lubic grac wlasnie w "korkach" bo inaczej zakladaliby pewnie jakies inne obuwie. Ciekawe czy pilkarz z subkultury punkowej nie wolalby grac w glanach
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
19 Postów

(mariusze2)
Wiking
Dzisiaj było nas trochę za mało bo tylko sześciu ale i tak się fajnie grało W przyszłą sobotę i niedzielę o 17:00 boiska obok Brann Stadion jak nie będzie lało i uda się uzbierać ludzi. Zapraszamy chętnych którzy chcą się dołączyć.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
19 Postów

(mariusze2)
Wiking
Ze względu na pogodę dzisiejsze granie zostało odwołane.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok