Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

mile spotkanie ;) - Norwegia

211 Postów

(mari66)
Stały Bywalec
hej ludziska nazywam sie marta przeprowadzilam sie z oslo do bergen i jestem tu juz jakis czas ale jakos ciezko mi rozszerzyc kontakty ..tak sobie pomyslalam ze mozna by zorganizowac jakies spotkanie towararzyskie wieksza ekipa jesli ktos byl by zainteresowanych czekam na info pytanie zarowno do grona damskiego jak i meskiego))
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -10  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
julia przybyła
(zapytanka)
Wiking
Witam wszystkich

Właśnie prowadzę badania na temat optymizmu i satysfakcji z życia u singli i osób pozostających w związkach(partnerskich/małżeńskich, itd).Poszukuję chętnych do wypełnienia 3 krótkich kwestionariuszy, jeśli byłby ktoś chętny wypełnić anonimowe ankiety to będę wdzięczna.Oto mój e-mail: badaniemgr7@gmail.com
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
44 Posty
T D
(tomek78)
Nowicjusz
Czesc
Ja chetnie poznam pare osob z Bergen i okolic

Jak cos to ja sie pisze
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
211 Postów

(mari66)
Stały Bywalec
myslalam ze moze mozna by zorgazizowac jakies male wyjscie gdzies na miasto na kawe czy cos a jak wszyscy sie polubia to juz cos sie znajdzie do roboty ja lece teraz do oslo na weeken ale moze cos ogarniemy w nast tyg?piszcie....kobietki do dziela bo narazie panowie tylko zainteresowani...nie chodzi tu o zadne randki sex czy cokolwiek zwykle poznanie milych sympatycznych ludzi takze czekam))
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
71 Postów

(Pawel85GL)
Początkujący
a moze zamiast kawy kregle ???
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 12  
Odpowiedz   Cytuj
62 Posty

(SylkaRybka)
Początkujący
i cisza?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -7  
Odpowiedz   Cytuj
71 Postów

(Pawel85GL)
Początkujący
No ja zaproponowalem to jestem na tak
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
23 Posty
Victor J
(JVP)
Wiking
nie wszyscy grają w kręgle.....ale też jestem na tak
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
62 Posty

(SylkaRybka)
Początkujący
nie potrafie ale czemu nie..
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
41 Postów

(mimi2124)
Nowicjusz
czemu nie ja tez chętnie poznam pare osób z Bergen! I moze byc kawa a nawet kręgle
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok