e9a88401e4de220758b088af21c1f0fa
Forum Norwegia
Witamy, Gość
Zaloguj się albo Zarejestruj.    Zapomniałeś hasło?
(1 wejść) (1) Gość
TEMAT:  

ubezpieczenie samochodu na wyjazd za granice. - Norwegia

Michał mi$
(qmulus)
(Użytkownik)
Stały Bywalec
Użytkownik jest onlineKliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
ubezpieczenie samochodu na wyjazd za granice. 1 Rok, 11 Miesięcy temu Oklaski: 3  
mam pytanie, po swietach jedziemy za granice ze znajomymi i chcialbym ubezpieczyc auto dodatkowo, chodzi mi o auto zastepcze w razie jakies awarii lub wypadku. czy ktos ma wiedze w tym temacie? auto oczywiscie na blachach norweskich.

Loguj się Loguj się  
  Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
Janek Stary
(jasta102)
(Użytkownik)
Maniak
Odp.:ubezpieczenie samochodu na wyjazd za granice. 1 Rok, 11 Miesięcy temu Oklaski: -533  
po pierwsze idź do swojego ubezpieczyciela
po drugie zażądaj zielonej karty
po trzecie sprawdź, czy twoje ubezpieczenie zawiera samochód zastępczy za granicą, bo to jest dostępne w lepszych opcjach

Loguj się Loguj się  
  Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
Yatsek :)
(Yatsek)
(Użytkownik)
Maniak
Odp.:ubezpieczenie samochodu na wyjazd za granice. 1 Rok, 11 Miesięcy temu Oklaski: -81  
qmulus napisał:
mam pytanie, po swietach jedziemy za granice ze znajomymi i chcialbym ubezpieczyc auto dodatkowo, chodzi mi o auto zastepcze w razie jakies awarii lub wypadku. czy ktos ma wiedze w tym temacie? auto oczywiscie na blachach norweskich.
sprawdz jaka masz opcje w swoim ubezpieczeniu u swojego ubezpieczyciela...
zawsze tez mozesz zostac czlonkiem NAF
www.naf.no/Alle-saker/Medlemskap/Veihjelp/veihjelp-hele-europa/

Loguj się Loguj się  
Michał mi$
(qmulus)
(Użytkownik)
Stały Bywalec
Odp.:ubezpieczenie samochodu na wyjazd za granice. 1 Rok, 11 Miesięcy temu Oklaski: 3  
nie mam w satndardzie bo mam jeden z najnizszych pakietow czyli najlepiej w swojej ubezpieczalni zalatwiac. ps. co daje zostanie czlonkiem NAF-u ?

Loguj się Loguj się  
(Yatsek)
(Użytkownik)
Maniak
Odp.:ubezpieczenie samochodu na wyjazd za granice. 1 Rok, 11 Miesięcy temu Oklaski: -81  
qmulus napisał:
nie mam w satndardzie bo mam jeden z najnizszych pakietow czyli najlepiej w swojej ubezpieczalni zalatwiac. ps. co daje zostanie czlonkiem NAF-u ?
pytasz o ewentualne ubezpieczenie i auto zastepcze i inne takie!!!!! dostales link??? mam Ci wyslac to jeszcze w formie audio czy zalatwic za Ciebie??? ja jebie..... sam sobie radz, ja juz mam dosyc... narq

Loguj się Loguj się  
Michał mi$
(qmulus)
(Użytkownik)
Stały Bywalec
Odp.:ubezpieczenie samochodu na wyjazd za granice. 1 Rok, 11 Miesięcy temu Oklaski: 3  
moglbys zalatwic za mnie ale z takim podejsciem jakie masz nie chcialbym zeby ktokolwiek mnie kojarzyl z toba. wez sobie cos na nerwy, jakis ziolek wypij.

Loguj się Loguj się  
(Yatsek)
(Użytkownik)
Maniak
qmulus napisał:
moglbys zalatwic za mnie ale z takim podejsciem jakie masz nie chcialbym zeby ktokolwiek mnie kojarzyl z toba. wez sobie cos na nerwy, jakis ziolek wypij.

no kur*a.. instalacja Ci pierdolnela???
www.mojanorwegia.pl/forum/view/3/dyskusj....._10,40.html#196668

Loguj się Loguj się  
 Wpis sponsorowany (Ogłoszenie promowane)
NORPOL TRANSPORT NOR POL Transport
(NORPOL TRANSPORT NOR POL Transport)
(Użytkownik)
Wiking

NORPOL USŁUGI TRANSPORTOWE - OSLO, NORWEGIA

ZAPRASZAM DO SKORZYSTANIA Z USŁUG TRANSPORTOWYCH. SZYBKO TANIO I BEZPIECZNIE! Oferuję usługi transportowe Oslo i okolice jak i przewozy na terenie całej Norwegii Zawodowy kierowca z wieloletnim doświadczeniem. Oferujemy transport: Wszelakich towarów od drobnicowych po EURO-PALETY - usługa door to door - sprzęt RTV/AGD - zakupy IKEA - przeprowadzki - przewóz rzeczy - hak - możliwość zaczepienia przyczepy (transport łodzi i nie tylko) 2 miejsca siedzące + kierowca max wysoki max długi 15m3 6 EURO palet Również w godzinach wieczornych i w weekendy. ...
Zobacz więcej

Kontakt

Telefon: 96X XXX XXX [Pokaż]

+Kup wpis sponsorowany
Robert L.
(Rob392)
(Użytkownik)
Wiking
Odp.:ubezpieczenie samochodu na wyjazd za granice. 1 Rok, 11 Miesięcy temu Oklaski: 0  
qmulus napisał:

NAF pokryje Ci koszty holowania do najblizszego warsztatu, pokryja koszty ewentualnego noclegu, przelotu do Norwegii i ponowny powrot do warsztatu itp. Przecwiczylem to juz dwa razy i dzialaja bez zarzutu. Biorac pod uwage ze masz tez znizki na niektore promy i paliwo np. w Statoil inwestycja splaca sie dosc szybko... Ja i zonka jestesmy u nich juz jakies 10lat i jak narazie jestesmy zadowoleni. Zonke tez juz ratowali kilka razy: albo w jakas zaspe wpadla albo jej kolo urwalo .
Dostajesz tez darmowy atlas/przewodnik z mapami Norwegii (co kilka lat) i bezplatna gazete "Motor". Koszty; NOK 1035,- za jedna osobe i NOK1555,- za parke. Jakies tam znizki tez daja na EU kontrol, ale z tego co wiem to sa mimo wszystko drozsi niz konkurencyjne warsztaty.

Loguj się Loguj się  
Michał mi$
(qmulus)
(Użytkownik)
Stały Bywalec
super wyglada niezle. ale miales juz niemile przygody za granica i stamtad cie zciagali ? ja czesto jezdze to takich krajow jak turcja, jordania itp. tam ciezko o czesci do bardziej egzotycznych aut a juz mialem troche przygod od padnietej pompy paliwa do powitania przez tubylcow ktorzy mi kola przebili.

Loguj się Loguj się  
Michał mi$
(qmulus)
(Użytkownik)
Stały Bywalec
Yatsek napisał:
qmulus napisał:

no kur*a.. instalacja Ci pierdolnela???
www.mojanorwegia.pl/forum/view/3/dyskusj....._10,40.html#196668

na poziomie to ty jestes. inteligencji to ci starcza na wejscie po schodach i obranie banana, powinni cie w zoo pokazywac, zwlaszcza genialna fotka z pistolecikiem. moj syn ma 7 lat ale jest madrzejszy od ciebie

Loguj się Loguj się  
Idź na dółUlubione: 0
Idź do góry

Nadchodzące wydarzenia

Wszystkie wydarzenia »

Nowe zdjęcia użytkowników

Zdjęcia naszych użytkowników
Zobacz więcej ...

Szukaj znajomych!

Zdjęcia naszych użytkowników
Zobacz więcej ...
wiek od 18 do 45 lat
Szukaj znajomych