Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

ubezpieczenie samochodu na wyjazd za granice. - Norwegia

Czytali temat:
Konrad Gontek Jantyma Kris75 Chorążewicz On Sam w Norwegii (2200 niezalogowanych)
211 Postów
Michał mi$
(qmulus)
Stały Bywalec
mam pytanie, po swietach jedziemy za granice ze znajomymi i chcialbym ubezpieczyc auto dodatkowo, chodzi mi o auto zastepcze w razie jakies awarii lub wypadku. czy ktos ma wiedze w tym temacie? auto oczywiscie na blachach norweskich.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
po pierwsze idź do swojego ubezpieczyciela
po drugie zażądaj zielonej karty
po trzecie sprawdź, czy twoje ubezpieczenie zawiera samochód zastępczy za granicą, bo to jest dostępne w lepszych opcjach
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
qmulus napisał:
mam pytanie, po swietach jedziemy za granice ze znajomymi i chcialbym ubezpieczyc auto dodatkowo, chodzi mi o auto zastepcze w razie jakies awarii lub wypadku. czy ktos ma wiedze w tym temacie? auto oczywiscie na blachach norweskich.
sprawdz jaka masz opcje w swoim ubezpieczeniu u swojego ubezpieczyciela...
zawsze tez mozesz zostac czlonkiem NAF
www.naf.no/Alle-saker/Medlemskap/Veihjelp/veihjelp-hele-europa/
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
211 Postów
Michał mi$
(qmulus)
Stały Bywalec
nie mam w satndardzie bo mam jeden z najnizszych pakietow czyli najlepiej w swojej ubezpieczalni zalatwiac. ps. co daje zostanie czlonkiem NAF-u ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
qmulus napisał:
nie mam w satndardzie bo mam jeden z najnizszych pakietow czyli najlepiej w swojej ubezpieczalni zalatwiac. ps. co daje zostanie czlonkiem NAF-u ?
pytasz o ewentualne ubezpieczenie i auto zastepcze i inne takie!!!!! dostales link??? mam Ci wyslac to jeszcze w formie audio czy zalatwic za Ciebie??? ja jebie..... sam sobie radz, ja juz mam dosyc... narq
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
211 Postów
Michał mi$
(qmulus)
Stały Bywalec
moglbys zalatwic za mnie ale z takim podejsciem jakie masz nie chcialbym zeby ktokolwiek mnie kojarzyl z toba. wez sobie cos na nerwy, jakis ziolek wypij.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
qmulus napisał:
moglbys zalatwic za mnie ale z takim podejsciem jakie masz nie chcialbym zeby ktokolwiek mnie kojarzyl z toba. wez sobie cos na nerwy, jakis ziolek wypij.

no kur*a.. instalacja Ci pierdolnela???
www.mojanorwegia.pl/forum/view/3/dyskusj....._10,40.html#196668
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Robert L.
(Rob392)
Wiking
qmulus napisał:
nie mam w satndardzie bo mam jeden z najnizszych pakietow czyli najlepiej w swojej ubezpieczalni zalatwiac. ps. co daje zostanie czlonkiem NAF-u ?

NAF pokryje Ci koszty holowania do najblizszego warsztatu, pokryja koszty ewentualnego noclegu, przelotu do Norwegii i ponowny powrot do warsztatu itp. Przecwiczylem to juz dwa razy i dzialaja bez zarzutu. Biorac pod uwage ze masz tez znizki na niektore promy i paliwo np. w Statoil inwestycja splaca sie dosc szybko... Ja i zonka jestesmy u nich juz jakies 10lat i jak narazie jestesmy zadowoleni. Zonke tez juz ratowali kilka razy: albo w jakas zaspe wpadla albo jej kolo urwalo .
Dostajesz tez darmowy atlas/przewodnik z mapami Norwegii (co kilka lat) i bezplatna gazete "Motor". Koszty; NOK 1035,- za jedna osobe i NOK1555,- za parke. Jakies tam znizki tez daja na EU kontrol, ale z tego co wiem to sa mimo wszystko drozsi niz konkurencyjne warsztaty.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
211 Postów
Michał mi$
(qmulus)
Stały Bywalec
super wyglada niezle. ale miales juz niemile przygody za granica i stamtad cie zciagali ? ja czesto jezdze to takich krajow jak turcja, jordania itp. tam ciezko o czesci do bardziej egzotycznych aut a juz mialem troche przygod od padnietej pompy paliwa do powitania przez tubylcow ktorzy mi kola przebili.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
211 Postów
Michał mi$
(qmulus)
Stały Bywalec
Yatsek napisał:
qmulus napisał:
moglbys zalatwic za mnie ale z takim podejsciem jakie masz nie chcialbym zeby ktokolwiek mnie kojarzyl z toba. wez sobie cos na nerwy, jakis ziolek wypij.

no kur*a.. instalacja Ci pierdolnela???
www.mojanorwegia.pl/forum/view/3/dyskusj....._10,40.html#196668




na poziomie to ty jestes. inteligencji to ci starcza na wejscie po schodach i obranie banana, powinni cie w zoo pokazywac, zwlaszcza genialna fotka z pistolecikiem. moj syn ma 7 lat ale jest madrzejszy od ciebie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok