Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

szukam koleżanek, mam!!! - Norwegia

Czytali temat:
artur ogrodnik Dawid Odrobiński Łukasz Domagalski krzysztof lewandowski boj fra oszlo Kuba Kuba Mati Bar Dawid Burakowski Piotr ... Gajcy Mai Donci L Misiek Miskowski kamicioq MARIUSZ313131 aaaa (1675 niezalogowanych)
8 Postów
Magdalena Jucha
(juszka124)
Wiking
Witam!!

Mam na imię Magda i jestem mama 8mies chlopca. Mieszkam w Oslo od 2 lat, ale doskwiera mi samotnosc. Dlatego licze na to forum, ze dzieki niemu poznam kilka superowych osob.

Piszcie!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
ツMatki Polkiツ
(Matki Polki)
Wiking
Witaj

Jeśli chcesz to zajrzyj na mój profil na NK ogłasza się tam kilka mam z Oslo może akurat znajdziesz koleżankę
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Magdalena Jucha
(juszka124)
Wiking
ok, dziekuje
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
58 Postów
Klaudia O.-K.
(Klaudia***)
Nowicjusz
hej
ja jestem mama 2letniej dziewczynki i 4miesiecznego chlopca mieszkam tu od niedawna, ale tez samotnie sie czuje
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Monika .
(moo)
Wiking
hej ja jestem mama 2 letniego chlopca przylecialam tu na stale w czerwcu szukam mam ktore szukaja innych mamusiek z dziecmi na spacerki badz spotkania na kawke
piszcie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Olivia XXX
(Olivka)
Wiking
Ja jestem z okolic Oslo, chetnie wyskocze na spacerek
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Magdalena Jucha
(juszka124)
Wiking
sluchajcie moje drogie mamy, widze, ze jest nas kilka samotnych i chętnych do poznania, miło ze piszecie!!
czekam na propozycje zorganizowania sie!!!

pozdr!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
58 Postów
Klaudia O.-K.
(Klaudia***)
Nowicjusz
to moze zaczniemy od tego ktora gdzie mieszka...
ja na Grünerløkka
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1434 Posty

(gama28)
Maniak
Dziewczyny, konkrety, konkrety! Wprawdzie ja się z wami nie spotkam, ale powiem, ze poznałam przez to forum kilka bardzo fajnych dziewczyn, z którymi się regularnie spotykam. Spotykamy się też całymi rodzinami. Ustaliłyśmy tu na forum przez mamma gruppe pierwsze spotkanie, a potem pociągnęłyśmy temat, żeby się nie rozszedł po kościach i tak trwa to już od lutego, a znajomości i przyjaźnie coraz bardziej nam się zacieśniają. Życzę wam więcej aktywności i zaangażowania Powodzenia!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
63 Posty
Justke E
(Justke)
Początkujący
to trzeba by jakis termin spacerowy ustalic i sie spotkac

ja mumy-to-be od stycznia z dzidziulem w wozku na razie z dzidziulem w brzuszku ;]
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok