Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Reklama

Rata w Norwegii już od618kr

Sprawdź ratę

Usługa realizowana przez DigiFinans.no | Priseksempel: Eff. rente 15,82%, 100 000 kr. over 5 år, etablering 950 kr., Tot. 142 730 kr.

Forum Norwegia

Napisz Obserwowane wątki
Od redakcji

Norwescy policjanci będą uzbrojeni 17 maja

W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Norwescy policjanci będą uzbrojeni 17 maja

kotadolf . kotadolf . 3 godziny temu

...straszno i smieszno!

Od redakcji

Wskaźnik Bogactwa Narodów 2024. Tak wygląda świat po agresji Rosji na Ukrainę i pandemii COVID-19

W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Wskaźnik Bogactwa Narodów 2024. Tak wygląda świat po agresji Rosji na Ukrainę i pandemii COVID-19

Od redakcji

Kolejny sukces Norwegii. Wszystko przez... słaby kurs korony norweskiej

W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Kolejny sukces Norwegii. Wszystko przez... słaby kurs korony norweskiej

Martin19 Martin19 6 godzin temu

No .Kilku oligarchów rybnych zarobi a reszta to podróbki .. dusić się po 36gr.. tylko wakacjie planować za granica .. feriepenger guwno warte .. w czerwcu ...

Od redakcji

Koniec z „kopcącymi” ciężarówkami? Wszystkie nowe pojazdy mają być elektryczne

W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Koniec z „kopcącymi” ciężarówkami? Wszystkie nowe pojazdy mają być elektryczne

Grom Boga Grom Boga 16 godzin temu

Szalona Greta z upadających "sąsiadów" będzie dumna nie omieszka wspominać o Norwegii na kolejnym "występie" na który poleci swoim SUPER ...

Wojtek J
Wojtek J 16 godzin temu 59 1

Taxi loyve

Pomoge w egzaminie na Taxi/drosjeløyve, info na priv

Wojtek J Wojtek J 16 godzin temu

WojtekJ napisał: Pomoge w przygotowaniu do egzaminu na Taxi/drosjeløyve, info na priv

marian19
marian19 15-02-2018 19:59 15613 18

Ubrania robocze

Witam. W robocie mówili coś o sklepie Jula, że są dobre ubrania i w przyzwoitych cenach, żadne tam Snickersy po 1200koron. Tylko, że nie jestem obeznany w ...

orime orime 18 godzin temu

Bardzo ważnym aspektem jest dbanie o swój wizerunek i prezencję, nie tylko ubioru ale również i wypowiadania się, komunikacji z klientem i ogólnej rozmowy. Nie ...

Magdajjj
Magdajjj 2 dni temu 77 2

Stały numer personalny : Fødselsnummer

Mam pytanie odrzucono mi wniosek o staly numer personalnym z powodu zwiazkow z Polska- nie mam w Pl meldunku i nieruchomości ale rodzine. Wiem ze moi znajomi ...

ON Tamten ON Tamten 20 godzin temu

jezeli malzonek w pl to nie dostaniesz

Więcej postów
MojaNorwegia.pl Tematy Odpowiedzi Ostatni post
Nie ma nowych postów
Wasze sugestie, propozycje, uwagi dotyczące portalu MojaNorwegia.pl
Podforum:
Nie ma nowych postów Śmietnik(25/155)
87 815
przez Dariusz Kopczewski | 03-11-2023 12:15 Pokaż najpierw ostatnie posty

Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok