Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

566 Postów
HeartB
(HeartB)
Wyjadacz
Huanita napisał:
Przede wszystkim brak wiedzy i podstawowych informacji dlatego też korzystam z różnych narzędzi pozyskania wiedzy żeby czerpać z doświadczenia ludzi . Dziękuje za odpowiedz była bardzo pomocna
----
Huanita- jestes bonita. Wiec stopien zagrozenia dla Ciebie ze strony wyposzczonego debila, ktory Ci glupot naopowiada o Norwegii jest proporcjonalnie wiekszy niz dla typowego humanoida z Europy Wschodniej robiacego za najtansza wersje robota Yamaha.
Dla Ciebie, z calym szacunkiem, nie ma kwestii najbardziej korzystnej pracy w N. . Jest tylko problem najlepszego profilu mopa.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
566 Postów
HeartB
(HeartB)
Wyjadacz
6e6 napisał:
ludzie co tu przyjezdzaja maja jeszcze wymagania....korzystne oferty pracy. Przyjezdzacie na 2 mies, Ci bardziej obrotnii znajduja jakies tam zajecie na przezycie , reszta wraca z podtulonym ogonem. Coroczny schemat
-------
Obiema recami......
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
566 Postów
HeartB
(HeartB)
Wyjadacz
6e6 napisał:
Jest tylko problem najlepszego profilu mopa

Swieta racja, tylko jeszcze trzeba rzecz czy bedzie ktos chcial ja zatrudnic do tego mopa bo moze byc panienka ktora brzydzi sie myc kible. Trzeba jeszcze robic to szybko i nie narzekac bo na te miejsce jest 100 innych chetnych osob. Tutaj fakultety nie maja znaczenia

------
Ona jeszcze nie jest na tym etapie. Ona robi liste zakupow po powrocie z N. Jeszcze tylko drobiazg : znalezienie pracy tu. Mysle, ze do tego etapu nie dotrze. Pisze inteligentnie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów

(Huanita)
Wiking
Muszę przyznać że skutecznie podcinacie skrzydełka Panowie , planowałam wyjazd z mężem opcja z wyposzczonym panem nie wchodzi w grę , dziękuje za komplementy Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów

(Huanita)
Wiking
Dziękuje za info,życzę wszystkiego dobrego i pozdrawiam .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
566 Postów
HeartB
(HeartB)
Wyjadacz
czesio2009 napisał:
HeartB napisał:
Huanita napisał:
Przede wszystkim brak wiedzy i podstawowych informacji dlatego też korzystam z różnych narzędzi pozyskania wiedzy żeby czerpać z doświadczenia ludzi . Dziękuje za odpowiedz była bardzo pomocna
----
Huanita- jestes bonita. Wiec stopien zagrozenia dla Ciebie ze strony wyposzczonego debila, ktory Ci glupot naopowiada o Norwegii jest proporcjonalnie wiekszy niz dla typowego humanoida z Europy Wschodniej robiacego za najtansza wersje robota Yamaha.
Dla Ciebie, z calym szacunkiem, nie ma kwestii najbardziej korzystnej pracy w N. . Jest tylko problem najlepszego profilu mopa.



z tym mopem to słabe...ostatnio w ogóle idzie na dół z komentami a zapowiadałeś się nieźle
nie znasz dziewczyny,jakie ma wykształcenie doswiadczenie
postrzegasz ją przez pryzmat mopa i twoich koleżanek?

nawet dziadek Gabriel miał więcej taktu...czasami.
miłego świetowania

-------
Czesiu,ja sie nie zapowiadam, ja jestem super...
Czesiu, folguj z ta krytyka... Kto majac jakiekolwiek wyksztalcenie, w dobie internetu pyta na bazarowym portalu : jak znalezc prace??
A od kiedy wyksztalcenie Polki awansuje ja w Norwegii poza sfere mopa lub asysty w przedszkolu????
I jeszcze : to byl kolejny przyklad planu wyjazdu z partnerem, gdzie rozpoznanie robi... Kobieta!!
Czy polskim facetom ktos - jak norweskim, - jaja powycinal?????
Ps.
Tak, long majowka w PL jest piekna...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok