Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Pewnie nie pierwsze i ostatnie takie pytanie ;) - Norwegia

8 Postów

(Huanita)
Wiking
Witam wszystkich , szukam pracy w Norwegii odpowiedziałam na Cv z ogłoszenia norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dam-prace...ezyka-od-zaraz-oslo/ czy ktoś zna tą agencje? miał jakieś doświadczenie z nią związane , bardzo proszę o pomoc odpowiedz . Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
48 Postów
Hubsonq
(Hubsonq)
Nowicjusz
Huanita napisał:
Witam wszystkich , szukam pracy w Norwegii odpowiedziałam na Cv z ogłoszenia norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dam-prace...ezyka-od-zaraz-oslo/ czy ktoś zna tą agencje? miał jakieś doświadczenie z nią związane , bardzo proszę o pomoc odpowiedz . Pozdrawiam

Tu raczej nikt pani nie pomoze. Nie pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów

(Huanita)
Wiking
Dlaczego ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
30 Postów
Janek Jastyniuk
(synJasty102)
Nowicjusz
jak to zrobic ? "odpowiedziec na cv z ogloszenia"....hmmm?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów

(Huanita)
Wiking
Pytam czy ktoś pracował przez agencję podaną w ogłoszeniu lagerarbeid Bemanning AS
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Quisling
(Quisling)
Wiking
Wystarczy wygooglować tę nazwę, by stwiedzić, że taka firma nie występuje w zasobach norweskich. To lipa. Szukaj gdzie indziej. Unikaj polskich ''pośredników''.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów

(Huanita)
Wiking
Ok dziękuje za podpowiedz, na co jeszcze mam uważać ?, jakie są zagrożenia ze strony ,,pośredników''? , gdzie najlepiej szukać najkorzystniejszych ofert pracy?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
Kasia K
(KasiaKacz) Online
Maniak
Huanita napisał:
Ok dziękuje za podpowiedz, na co jeszcze mam uważać ?, jakie są zagrożenia ze strony ,,pośredników\'\'? , gdzie najlepiej szukać najkorzystniejszych ofert pracy?

Tutaj znajdziesz aktualne oferty pracy w Norwegii : www.mojanorwegia.pl/ogloszenia_o_prace/strona1.html?order=dn
Zgłoś wpis
8 Postów

(Huanita)
Wiking
Przede wszystkim brak wiedzy i podstawowych informacji dlatego też korzystam z różnych narzędzi pozyskania wiedzy żeby czerpać z doświadczenia ludzi . Dziękuje za odpowiedz była bardzo pomocna
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów

(Huanita)
Wiking
Opinia innych? faktycznie tak jest ? to oczywiste że każdy chce dla siebie jak najlepiej .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok