Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Kino non profit - Norwegia

Czytali temat:
3 Posty

(kamil_LHR)
Wiking
Witam. Chciał bym stworzyć sale kinową non profit do której miało by dostęp grono ludzi którzy lubią w dobrych warunkach obejrzeć film bądź odsłuchać swoje ulubione kawałki. Na chwile obecną dysponuje 63” plazma 3d, projektor full hd, ekran 150” blu-ray. Nagłośnienie Cerwin Vega XLS 215, XLS-6C, XLS-6, 2x XLS-15S, końcówki i inne pierdoły. I teraz zaczynają się schody… poszukuje przede wszystkim osób podzielających moją pasję którzy pomogą w dokończeniu projektu. Poszukuje lokalu, najlepiej w dzielnicy przemysłowej aby to wszystko upchać. Jak wcześniej wspomniałem non profit także musi być tanio i bez obaw że komuś moglibyśmy przeszkadzać. Sofy, dywany i wszystko aby miło spędzać czas-tego jeszcze nie ma.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty

(kamil_LHR)
Wiking
Zdaje sobie sprawe ze jako zalozyciel projektu sam bede musial wszystko oplacac natomiast mozna by bylo postawic przyslowiosy słoik i kto by chcial wrzucil by pare koronek
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
Nie wiem skąd jesteś, ale no. W stavanger jest kilka miejsc gdzie można cos takiego zorganizować ( cos Ala budynki pełne artystów). Niestety problemem jest dostępność pomieszczeń, z reguły takie pomieszczenia kosztują od ok. 2500 kr w gore za miesiąc, zależy od powierzchni. Podejrzewam, ze łatwiej bedzie wynająć pomieszczenie pod "kino" niż pod zespół, z tym drugim od lat mam problem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
Nie wiem skąd jesteś, ale no. W stavanger jest kilka miejsc gdzie można cos takiego zorganizować ( cos Ala budynki pełne artystów). Niestety problemem jest dostępność pomieszczeń, z reguły takie pomieszczenia kosztują od ok. 2500 kr w gore za miesiąc, zależy od powierzchni. Podejrzewam, ze łatwiej bedzie wynająć pomieszczenie pod "kino" niż pod zespół, z tym drugim od lat mam problem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty

(kamil_LHR)
Wiking
Projekt chcial bym zrealizowac w Oslo, natomiast zadnego ciekawego i w miare taniego miejsca nie moge wyszukac. Gdzie uderzyc, moze ktos pomoze?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
Najczesciej takie meijsca znajduje sie poprzez poczte pantoflowa. Sprawdz na FB w grupie Musikere. Ja bym tam sprobowal., czesto salki dla zespolow sa w miejscach, gdzie spotkaja sie nie tylko muzycy. Tak przynajmniej jest w Stavanger.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok