Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Dworzec kolejowy - Norwegia

6 Postów
Monika Przyczka
(MonikaPrzyczka)
Wiking
Witam, czy ktoś orientuje się czy poczekalnia na dworcu w Oslo jest czynna całą dobę? Czy zależy to od daty?Interesuje mnie noc z 30 kwietnia na 1 maja.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
431 Postów

(Turysta11)
Wyjadacz
Nie wiem ile godzin chcesz czekać ale jak długo to polecam Ci
www.reservation-system.net/ver2.0/Iuser/M197/M197-H1.asp?rsvid={64FE32C8-2635-4C03-929F-CB49DD71E750}

Jest blisko dworca i ceny od 230 nok wiec stosunkowo tanio i lepiej nie siedzieć na dworcu chyba że faktycznie tylko parę godzin a jak dopiero przylatujesz to lepiej na lotnisku chyba że nie sam(a).
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Monika Przyczka
(MonikaPrzyczka)
Wiking
Dziękuję przylatuje z chłopakiem 30 kwietnia na jedną noc. Lądujemy w Rygge koło 15 i później jedziemy od Oslo, więc nocleg na lotnisku odpada. A że jesteśmy biednymi studentami, to chcieliśmy ograniczyć koszty. Chodziło nam o to, żeby przespać się choć 3-4 godziny, więc mam nadzieję, że jakoś przemęczymy się na dworcu, tylko żeby był otwarty.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
862 Posty

(6e6)
Maniak
ja bym wam nie radzil spac na dworcu w oslo gdyz tam najgorszy element sie pałeta, pelno jest strzykawek, cpunow i innych czarnych wynalazków...juz lepiej zostancie na tym lotnisku...dobrze wam radze
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok