Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

szukam pracy - Norwegia

2 Posty

(greenup)
Wiking
Wtam,szukam pracy przez agencje i z paroma już miałem rozmowy i zapewnienia że się odezwą.
Do dziś nie ma odzewu a jestem tu już trzy tygodnie,może ktoś z was jest to przechodził i wie jak to wygląda,dodam że operuje dobrze angielskim i gotuje od kilku dobrych lat w topowych hotelach i restauracjach(michelin)również.
Nie wiem co mam robić może osobiście roznosić CV po restauracjach?
Proszę o dobrą radę a nawet o spotkanie się i rozmowę bo absolutnie nie znam tu nikogo i nie mam znajomych.
Jestem jednym z tych którzy liczą na szczęscie i przyjechali tu szukać pracy na własną rękę gdzie jak na razie to tylko pokój wynajołem tyle co udało mi się znaleść....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -12  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Adam Kulesza
(djadamus1987)
Wiking
i jak udało Ci się znaleźć pracę?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(arszczalpaulina)
Wiking
Jestem w podobnej sytuacji, razem z kolegą szukamy pracy. Jesteśmy magistrami fizjoterapii, jednak nie musi byc to praca w zawodzie. Jesteśmy osobami uczciwymi i pracowitymi. Posługujemy się głownie językiem angielskim, mamy ukończony podstawowy kurs języka norweskiego. Oboje posiadamy prawo jazdy oraz własny samochód. Gby ktoś coś wiedział będzieby bardzo wdzięczni, pozdrawiam ! Dodam, że mieszkamy w okolicy Oslo.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty

(greenup)
Wiking
Moze nawet kilka juz 4dni przerobilem w tym tygodniu trial a nawet dwa.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -10  
Odpowiedz   Cytuj
39 Postów

(DanieLoo)
Nowicjusz
Restauracje to osobiście większość ludzi których znam tak właśnie dostali prace a agencje kontakty tak to już jest tutaj
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
39 Postów

(DanieLoo)
Nowicjusz
Jak obecnie to wygląda bo możliwe ze mógłbym swoją drogą pomoc w tym temacie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
862 Posty

(6e6)
Maniak
Wtam,szukam pracy przez agencje i z paroma już miałem rozmowy i zapewnienia że się odezwą.

Agencje tak mowia, naprawde, 2 lata temu jak bylem na jakies rozmowie to mi tak powiedzial to na wstepie mu odpowiedzialem żeby nie kłamał bo na 110% nie zadzwoni i mu zrobilem wyklad jak to norweski narod oszukuje mowiac ze cos zrobi a poznij nagle'zapomina'. Mogli by chociaz dac odpowiedz że nie ma pracy bo cos tam a nie milczec. Taka uczciwosc po norwesku. Najlepiej to ich slowa zawsze filtrowac
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
39 Postów

(DanieLoo)
Nowicjusz
Odezwać się odezwia jak będą bardzo potrzebować bo taka ich filozofia bo kiedy mają mało pracy to robią znajomi itp.. Ja miałen to szczęście ze jakimś szczęściem robiłem w każdej agencji od Magazynów i nigdzie nie czekałem tylko od razu praca była fakt faktem że każdy mówi to samo ze jest coraz gorzej na rynku,pracy...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
186 Postów
darek krajewski
(dario123448)
Stały Bywalec
wszyscy uparli się szukać pracy w Oslo ,i może w tym leży problem,Norwegia to nie tylko Oslo ,na północ też jest Norwegia i dużo pracy ,a szczególnie w gastronomi
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Renata Kierył
(Reni10)
Wiking
Witam. Na stronie NAV jest dużo ogłoszeń pracy w gastronomi. Proponuję poprzeglądać i osobiście roznosić cv.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok