Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

reklama | kup tutaj »

SZUKAM DOBRYCH ZNAJOMYCH - Norwegia

Czytali temat:
Kasia K Hubert H Maciek Pa. Alicja Alka Krzysztof ..... Rafał Rudz Bartek K Dariusz Koz Albert92 ........... (1403 niezalogowanych)
3 Posty

(Aleksandra87)
Wiking
Witam wszystkich !

Szukam znajomych , którzy mogą poświęcić swój czas na naukę j.norweskiego ze mną .

Pozdrawiam ciepło wszystkich
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1633 Posty
Jan .
(WujekJanek)
Maniak
O ile dobrze zrozumiałem:
Ej, wy tam, weźcie mi pomóżcie bo szukam pracy...
Co potrafię? Jaki mam przebieg kariery zawodowej? W sumie to niby mogła bym napisać, ale mi się nie chce. Jak kto chce, to niech sobie poczyta po angielsku...

A ja jeszcze wczoraj załamywałem ręce nad ludźmi, którzy wpadli na pomysł żeby ot tak sobie z bomby przyjechać, z marszu dostać pracę...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
739 Postów

(qantan)
Wyjadacz
"i szkoda mi czasu na napisanie nowego"

zajebiste c.v.

Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty

(Aleksandra87)
Wiking
Jeśli ktoś z Rodziny choruje w innym kraju , to mimo że się ma stałą pracę -
to nie przyjeżdża się jak to PAN NAPISAŁ :
" ot tak sobie z bomby przyjechać" , ale rzuca się wszystko dla tej osoby , którą się kocha ....
Tym bardziej że człowiek ma świadomość, że to mogą być jego ostatnie dni z tą osobą .
Więc lepiej nie oceniać ludzi , którzy sobie ot tak z bomby przyjeżdżają za granicę ,
jeśli się nie zna losu tej osoby !!!


Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty

(Aleksandra87)
Wiking
"i szkoda mi czasu na napisanie nowego"

Po śmierci Ojca są ważniejsze sprawy jak napisanie tego po polsku , tym bardziej w Norwegii , gdzie większość ludzi posługuje się językiem angielskim .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
862 Posty

(maciejko)
Maniak
I live on my own , what it’s difficult

No jak sie nie myle to chyba tak wiekszosc spoleczenstwa zyje, kazdy ma jakies zoobowiazania, itp ale to sie chyba nazywa dorosłość czyli zarabianie na własne życie...

I am a positive and enthusiastic individual who continuously strives to exceed expectations.

No a kto nie stara sie sie o to żeby było lepiej ?

I am a positive and enthusiastic individual who continuously strives to exceed expectations.
Highly motivated, dedicated and versatile with passion for perfection.
I am a natural communicator and enjoy interacting with people at all levels.
I excel in challenging situations and am a competent decision-maker who thrives on working
to deadlines under pressure.
I am a committed team-builder that builds trust by treating others with fairness and consistency and helping others reach their potential through coaching and motivational skills.


Wiesz tak szczerze gdybyś chociaz w 20 % miała te cechy co tu opisalas to dawno temu bys nie musiała do norwegii przyjezdzac bo jak w UK nie umiesz sobie poradzic to w norwegii tym bardziej. Jak tam nie mozesz sobie znalesc pracy to myslisz ze tutaj Ci sie uda ?

Event psychology – animation
Animation in free time course


To jest chyba najlepsze . Jak chcecie miec darmowy kurs od Oli to dajcie jej prace.


Jestem ciekaw kiedy dojdą na forum oferty na zasadzie : utrzymaj mnie a ja Ci to wynagrodze
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
558 Postów

(Ronn)
Wyjadacz
To jakis zart... szuka pracy a w miedzy czasie pewnie dywany sprzedaje po domach...

miec prace i dobrych znajomych ludzie w tym kraju LATAMI pracuja na te zachcianki panienki i nie zawsze sie udaje...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
345 Postów
P. H.
(Lomo)
Stały Bywalec
Szanowna pani , nie wyciąga się nieszczęść rodzinnych itp. w celu wzbudzenia u kogoś jakiegoś współczucia itp. . Ale pani rocznik jak się wudaje z nicka 87 to może nie wiedzieć. I farmazonów wychwalających zajebiste cechy własnej osoby też się nie smaruje bo ludzi czytających zbiera wtedy na wymioty. A nikt nie pomoże , bo primo z pracą słabo zwłaszcza dla ludzi od wszystkiego i niczego , a duo to jak już kto ma jakiś układ to ma kolejkę chętnych delikwentów z rodziny. A była pani w UK to czemu się pani nie trzyma pierwotnego kierunku. W Norwegi też wszytko podrożało a zarobki nie poszły w takim samym stopniu do góry.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
431 Postów

(Turysta11)
Wyjadacz
Różne skróty opisu widziałem ale dosyć się ubawiłem na Twoim Masz fantazje do pisania, tu raczej nie znajdziesz pracy, ale próbuj do butików,*kawiarenki i małe sklepiki* w większym mieście, ale to i tak szanse nie wielkie, panowie napisała krótki opis nie cv czyli lvl 1 podstawowy no ale jest spróbuj napisać do manpower.no

Powodzenia w szukaniu + za rozbawienie mnie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
660 Postów
R. C.
(PACIFIC)
Wyjadacz
Cześć nazywam się Aleksandra S
Jestem leniwa i szukam naiwnych frajerów.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok